Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Befogadtam egy husky kutyust...

Stifler09 kérdése:

Befogadtam egy husky kutyust kb 8 honapos, el volt torve a laba es rosszul foradt ossze az elso jobb laba hogy pontos legyek. Helyre lehet e hozni neki?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 25. 12:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Helyre lehet hozni, de ahhoz sajnos újra el szokták törni a lábát. Korszerűbb megoldásról még nemtudok, az embereknél is még így oldják meg ezt a problémát.
2013. ápr. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
És valami csodás házi praktikát vársz? Vagy távgyógyítást az internet varázserejével?
2013. ápr. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Doki azt fogja mondani hogy újra eltöri ha akarod.

Ismerek egy ilyen kutyát aki szintén így járt, a gazdája megkérdezte a dokit hogy mit lehet tenni, felvázolta neki a helyzetet, de végül is nem nyúltak hozzá mert rátudott állni ha kellett, meg már eleve így találtak rá hogy begyógyult, és így nem akarták a műtétnek kitenni.

Én biztos hogy megműtetném a kutyát, pláne ha 8 hónapos és husky mert inkább "szenvedjen" a műtéttel pár hónapot mint hogy egész életére sántikáljon.

Pláne egy olyan kutya aminek a mozgás a mindene.

Fiatal még, ebcsont beforr.

Szökött kutya, vagy tudsz valamit hogy tört el neki?

Lehet elkóborolt mert valamelyik kutyák most tüzelnek.

2013. ápr. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
kidobta a gazdi mert nem vigyazott ra es egy menhelyen talaltam ra nem volt szivem othagyni. csak azert tettem fel ezt a kerdest hogy kinovi e mivel meg fiatal vagy kell orvosi beavatkozas. mert meg nem volt dolgom ilyen toressel marmint kutyusnal
2013. ápr. 25. 13:02
 5/12 anonim ***** válasza:
Annak a "gazdinak", aki kidobta, el kéne törni a karját, gazember. Kutyust pedig megműttettni, ne sántikáljon szegény.
2013. ápr. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

szerintem is az lessz nagyon egy eletrevalo kis kutyus :)

aanak a gazdinak a nyakat kellett volna eltorni...

2013. ápr. 25. 13:35
 7/12 anonim ***** válasza:

Jó hogy kihoztad!:)

Meg tudják műteni, fiatal még szóval teljesen helyre jöhet.

2013. ápr. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
hath igen nagyon szeretem a kutyusokat foleg ezt :D ugy halalkodott hogy kihoztam aranyos kis eletre valo kislany :D
2013. ápr. 25. 20:41
 9/12 anonim ***** válasza:

"Kidobta a gazdi mert nem vigyázott rá"

Mármint hogy a kutya nem vigyázott a gazdára?

Lábát hogy törte el?

Ezt nem fogja kinőni ahogy az ember sem növi ki.

Újra el kell neki törni, rendesen begyógyítani és nem fogod rajta észrevenni hogy valaha is műtötték volna.

2013. ápr. 26. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
a gazdi nem vallalt feleloseget a kutyusert van aki ugy nezi a kutyusokat mint egy porcelan babat ha letorik a fule akkor kidobom veszek masat...szemetseg az ilyen embereknek kotel valo...
2013. ápr. 26. 09:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!