Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Befogadtam egy husky kutyust...

Stifler09 kérdése:

Befogadtam egy husky kutyust kb 8 honapos, el volt torve a laba es rosszul foradt ossze az elso jobb laba hogy pontos legyek. Helyre lehet e hozni neki?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 25. 12:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én tavaly nyáron fogadtam örökbe egy éves kutyát, az is megjárta a hadak útját már. Kicsi korában találták, kapott chipet és gazdit. Aztán jött a vörösiszap, megsérült, ugatni se tudott (kimarta a testét és a torkát), megmentették. De ronda volt a szőre és ugatni sem tudott. A menhelyen rendbehozták, iskolába is járt. A "gazdinak" nem kellett, amikor chip alapján megtalálták. Nagyon ragaszkodik hozzám, hizeleg, ölelget, ugatni is tud, fényes a szőre. Vigyázok rá, ő meg a házat őrzi.
2013. ápr. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
enis kb igy jartam csak ennek a kutyusnak a labaval van egy kis problema de nagy udvaron most elvan a masik kutyussal jovoheten meg megyunk dokihoz helyrehozom es nemadom senkinek mivel olyan huseges mintha csak mondta volna ,,koszonom hogy kihoztal a menhelyrol" nagyon huseges egy szavam sincs hozza csak el vagyok gondolkodva hogy miert dobtak ki egy ilyen szep kutyust :(
2013. ápr. 26. 17:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!