Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehet elhozatni egy...

Hogyan lehet elhozatni egy kutyát amerikából?

Figyelt kérdés
Van egy fajta ami nagyon tetszik viszont csak amerikába kapható. Nem tudom, hogy lehetne megoldani
2013. ápr. 27. 12:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Még csak annyit hogy a cseszlovák farkaskutya, az egy KUTYA, a hibrid meg teljesen más tészta. Főként a farkas gének dominálnak. Mivel nekem is tetszik ezért alaposan utánna olvastam a témának. De elég ha megnézed Ceser Millan farkas hibridekkel foglakozó videóját. Egy csaj van vele aki kifejezetten farkasokkal foglakozik, ő tanitja Cesart is. Roppant tanúlságos amikor rávilágít milyen óriási a különbség kutya és hibrid között.
2013. ápr. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ez nem kutya, ha ilyet szeretnél, akkor ezt már magadtól is illene tudnod! Ennek megfelelően a vadállatok szállítására és behozatalára érvényes szabályok és törvények vonatkoznak rá. A tartása pedig ugyan olyan elővigyázatosságot igényel, mint egy valódi farkasé. Még az is lehet, hogy engedélyhez kötött.
2013. ápr. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Ilyet te legalisan be nem hozol Europaba. Szerencsere!

Bar ha allatkerted van akkor esetleg..

2013. ápr. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Tudod a tudás ott kezdődik, hogy rájössz mi az amit még nem tudsz... Te ettől még messze vagy. Hány éves is lehetsz? 17? 25? Tök mindegy...édes kevés tapasztalatod lehet farkasokkal...csak nézd végig azt a videót amit belinkeltek Neked ;o)
2013. ápr. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!