Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A szomszédom hirtelen elkezdet...

A szomszédom hirtelen elkezdett távolságtartóan beszélni velem minden ok nélkül. Mi lehet ennek az oka? (a többi lejjebb)

Figyelt kérdés

A szomszédom (egy 60 év körüli nő) tavaly nyár óta távolságtartóan köszön nekem, a tegezés helyett már magáz engem (pedig én sokkal fiatalabb vagyok), csak magáról beszél (amúgy a férje is).


Azt fontos tudni, hogy ez a szomszédom tavaly nyáron lediplomázott. Azóta folyton erről és önmagáról beszél, más ember nem is érdekli, elegáns ruhákban jár, kopogós cipőt hord, holott azelőtt ez nem volt nála divat.

Folyton az unokájáról is beszél, aki szintén tanul és jövőre fog lediplomázni.


Mi lehet annak az oka, hogy így megváltozott tavaly nyár óta a szomszédom? Miért lett ilyen távolságtartó? Miért kezdett magázni a tegezés helyett?

Segítsen valaki.



2013. márc. 7. 21:30
 1/4 A kérdező kommentje:
ja és én nem adtam okot arra, hogy távolságtartó legyen velem szemben,
2013. márc. 7. 22:01
 2/4 anonim ***** válasza:
Tehát ő ezzel nemes lett, akkor nem érintkezhet egy alacsonyabb rendű valakivel.
2013. márc. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is sznob lett.
2013. márc. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

és mit tegyek, hogy ez ne maradjon így?

Azért tudni kell azt, hogy nekem is van egy diplomám, de erről ő nem tud. szóba nem tudom hozni, mert állandóan csak magáról és az unokájáról beszél, hogy ő így meg úgy. borzasztó:S

2013. márc. 8. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!