Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mitől lesz valakiből átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lesz valakiből átlagos szépségből egy a sok közül lévő műp*csa?

Figyelt kérdés

elnézést, ha valaki pont ilyen, vagy hasonlóságot vélt felfedezni, nem bántósból mondom. Nincs jogom senkit megitélni, hogy nézzen ki. Nem is zavar.

Csak érdekel, hogy milyen hatástól dönt valaki úgy, hogy ilyen "barbi babát" csinál magából?


Osztálytársam. Régen 1 éve kb teljesen természetesen öltözködött, fekete haj, normális de azért márkás ruhák. És egyszer csak szépen lassan mindig változtatott magán valamit. rövidebbre vágatta a haját, majd 1 hét múlva átfestette világos barnára, majd még 1 hét, akkor ilyen narancssárgás vörtösre, majd 2 hét múlva szőkére.

Elkezdett sminkelni, meg kiszedette a szemöldökét, meg szoliba jár. Én ritkán látom, mert elöl űl, meg keveset jár suliba, de múltkor új profil képet rakott fel Facebookra, és Úristen...

Mint egy barbie baba, tiszta mű feje lett, sminkeli magát rózsaszín cuccokat kezdett el hordani, de ilyen ízléstelen pink kabátot, meg cipőt.

Facebookon, pucsítós képeket nyom fel, meg pózolósakat. Tükörbe behajolás.

És oda kommentelik, hogy "barbie babam..." Ő meg mondja, hogy "köszi, az ám! :)"

Régen egy barátja volt, de az sokáig, fél évig minimum, most meg 2 hetente mással jár, és ilyen gyúrós srácokkal. Amikor barátot váltott, akkor Facen nyavajgott, meg kirakott pasis képeket, hogy "kéne egy ilyen..."


Engem nem zavar a viselkedése, meg ahogy kinéz, csak nem tudom ezt mire vélni. Eddig aíg ismertem 2 évig, teljesen point nem ilyen volt. Persze akkor is ment a bulizás, de nem volt sminkelés, pink cucc hordás, meg szolizás, és egy barátja volt, akivel hosszan volt együtt, és nem ilyen gyúrós fajta.


Milyen hatástól dönt úgy egy lány, hogy Ő most ilyen műp*csa lesz izig-vérig?



2013. márc. 1. 12:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez most a menő. A gyenge jellemű emberek pedig mindig az után mennek, ami épp divat.
2013. márc. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szánalom. :)
2013. márc. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

azért mert azt gondolja, hogy ettől majd több fiúnak fog kelleni és többen fogják szeretni, vagy pedig más lányokra akar hasonlítani, akik szintén ilyen kinézettel bírnak.. ebben sok szerepe van a médiának is és a facebooknak is, mert a tv is ilyen celeb nőcskékkel van tele, és a facebookon is már szinte minden lány így néz ki.. sokszor barátnők hatására is ilyenné válik az ember. nekem speciel 2 ilyen osztálytársnőm van, akik így néznek ki és az egyik a másik hatására lett ilyen és folyton őt majmolja, meg egymást majmolják. sajnálom is őket, hiszen semmi egyéniségük, azaz semmi boldogságuk és önkifejező módjuk nincs..szégyen

én erre csak azt tudom mondani: 'die bitch, die'

2013. márc. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!