Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ő Amstaff? Egy...

Psychopata kérdése:

Szerintetek ő Amstaff? Egy barátom vette, és ezért érdekelne, hogy milyen kutya, mert el hozhatom tőle, ha kell nekem! Annyit tudok, hogy Pedigrés kis könyve van és útlevele! 8 hetes lesz holnap! 7 hetesen került a barátomhoz!

Figyelt kérdés

2013. ápr. 27. 19:51
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt mi nem tudjuk innen eldönteni helyetted. Ha tetszik és szeretnéd akkor hozd el. Ha fentartásaid vannak, vagy bizonytalannak érzed magad akkor ne. Te tudod mit szeretnél, ahogy azt is hogy lesz-e elég pénzed és időd hogy biztosítani tudd a kutyának azt amire szüksége van. Az hogy 7 hetesen elhozhatta, azt jelenti hogy a kutya annak elenére hogy tks szaporítóktól van. Úgyanis egy feleősségteljes tenyésztö 8 hetesnél előbb nem add oda kölyköt. Ha szerencséd van a kölyök egészséges lesz, ha nem akkor sokba fog kerűlni az állatorvos.

Mérlegelj és dönts.

2013. ápr. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
100%
én speciel meglepődnék ha ez a kutya egy jó tenyészetből származna. egyrészt a korai elválasztásért amit már mások is említettek. másrészt pedig engem ránézésre a bulldoggal, vagy boxerrel mixelt stafikra és/vagy pitekre emlékeztetett.
2013. ápr. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretnék fennakadni semmin és nem mintha off-olni szeretném a kérdést, de állatútlevelet csak érvényes veszettség elleni oltás után adhatnak ki, ami legkorábban 3 hónaposan adható be, úgyhogy én a helyedbenrákérdeznék, hogy mit mondott a kedves batár útlevélnek.


Ha törzskönyve van, akkor hivatalosan fajtatiszta, de a képek és a gyanús útlevél után én biztosan benéznék egy MEOE irodába a barátommal és a törzskönyvvel egyetemben és megkérdezném, nem-e hamis.

2013. ápr. 28. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
100%

Én meg úgy tudom, hogy az útlevél kiadható korábban is, de amíg nincs bepecsételve a veszettség elleni oltás, addig érvénytelen, tehát nem lehet használni. Az első kutyámat már 8 hetesen útlevéllel kaptam a tenyésztőtől, bár ez már sok éve volt.

Nekem ebben még az is gyanús, hogy tenyésztő szerződést szokott írni és általában kiköti, hogy nem lehet csak úgy bárkinek tovább adni a kutyát az ő tudta nélkül. Mindenesetre, ha a kérdezőnek szimpatikus a kutya és nincsenek különösebb elvárásai, nem baj ha kiderül, hogy esetleg hamisak a papírok, akkor ingyen elfogadhatja.

2013. ápr. 28. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon aranyos és kit zavar hogy van e törzskönyve van nincs szeresd neki annyi elég lesz ....
2013. ápr. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a mi szerződésünkben is benne van, hogyha bármiért nem tudnánk a kutyát megtartani, először a tenyésztőt kell értesíteni. Mondjuk az is érdekes, hogy konkrétan 1 hét után miért passzolja tovább a kicsit?
2013. ápr. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 A kérdező kommentje:
Az útlevélre csak annyit tudok mondani,hogy eredeti!A veszetség elleni oltást azt tegnap délután kapta meg!Ezt bizonyítani is tudom.Viszont a kutya egy barátjától származik!Mind a két kutyát ismerem!Fajta tiszta Amstaff az anya is és az apa is!Jól szocializálták őket,és nagyon kedvesek voltak velem is amikor először láttak!Azt nem tudom eldönteni,hogy egy Barna és fehér szukának és egy Teljesen sötét barna kutyának,hogy lehet Fehér fekete és barna kiskutyája!9 kis csöpség van ott ahonnan a kutyát hozta.És abból 3 úgy néz ki mint ez itt!
2013. ápr. 28. 14:56
 18/50 anonim ***** válasza:
Lehet én tudom rosszul, de tricolor amstaff nem megengedett.
2013. ápr. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 A kérdező kommentje:

[link]


Fajtatiszta amstaffok és mind tricolor

2013. ápr. 28. 16:00
 20/50 anonim ***** válasza:
Te tudod rosszul, csak a máj szín, a fekete-cser és a fehér számít hibának (ha több, mint 80% fehér van a kutyában)
2013. ápr. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!