Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van értelme annak, hogy én...

Van értelme annak, hogy én teszem le a tálat de anyám szedi ki a kutyakaját amit látnak is? Azt szeretném, ha a kutya is érezné, én adok neki enni!

Figyelt kérdés
2013. ápr. 27. 18:04
1 2
 1/15 intrepid ***** válasza:
Írígy kutya vagy, sajnálod, hogy anyukádat is szereti a kutya.
2013. ápr. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szed ki te a kaját és megvan oldva a problémád!
2013. ápr. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Légyszíves a kérdésre válaszoljatok. (valami hozzértő) Köszi.
2013. ápr. 27. 18:25
 4/15 anonim ***** válasza:

2. vagyok

tök mindegy hogy ki szedi ki és ki teszi le a kaját a kutyának!

ha nem érzed magad falkavezérnek akkor inkább azt kérdezd meg..

én csak le rövidítettem a választ, ha annyira te akarsz neki enni adni akkor mért nem te szeded ki?

nálunk pl tesóm kutyáját is én etetem én öntöm a tálba a tápot és rakom le!

a kutya etetéséhez fölösleges 2 ember szerintem..

2013. ápr. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nem azon múlik az, hogy a kutyád tisztel-e, hogy ki szedi ki a kaját, sőt nem is azon, ki teszi le elé, hanem hogy ki eszik belőle először... (nyilván nem szó szoros értelemben)

Ha beletúrkálsz a kajába és érzi rajta a szagod, úgy teszel, mintha ennél az elég.


Ha meg nem a tisztelet elérése a cél, hanem a szereteté, azt ne kajával próbáld elérni.

2013. ápr. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

2.: -_- "Szed ki neki a kaját és meg van oldva a probléma!" Ez nem válasz, nem is rövidített válasz a kérdésre... Tudom, hogy itt sokaknak öröme van abból, hogy mások agyában turkálnak, és azt hiszik egy kérdés után mindent tudnak a kérdezőről...

Még csak annyit sem írtam, hogy nem érzem magam falkavezérnek, de láám, valaki kitalálta! :) -_-


Meg egyébként is ez a "ha annyira te akarsz neki adni miért nem teszeded ki" Ez szerinted válasz a kérdésre?

Ez, hogy MIÉRT nem szedtem ki neki addig a pontig lényegtelen amíg én nem szándékozom mások orrára kötni. Mégis mit tudsz te rólam?

Úgy csinálsz mintha én találtam volna kin ezt az egészet! Mindezt úgy, hogy sehol nem írtam semmit! Hát nagyon köszönöm de ebből nem kérek.


Az 5-nek köszönöm.

2013. ápr. 27. 19:06
 7/15 anonim ***** válasza:
Én mindíg a fiammal egyűtt etetek, én szedem a kaját ő ossza a tãlakat a három kutyának. Az evési "engedélyt" pedig felváltva adjuk ki. Soha nem okozott gondott hogy bármelyíkűnket kevésbé tisztelnék, vagy kevésbé fogadnának szót.
2013. ápr. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

nah most ez egy igen érdekesen megfogalmazott kérdés igyekszem is pontosan érdemben erre válaszolni.


"Van értelme annak, hogy én teszem le a tálat de anyám szedi ki a kutyakaját amit látnak is?"


ez a kutya számára lényegteln. kaját kap ennyi. lényegében az sem érdekelné ha húszan adogatnák egymásnak. számára a lényeg hogy megkapja és ehessen.


"Azt szeretném, ha a kutya is érezné, én adok neki enni!"


mivel látja hogy letetted elé ezért tudja hogy adtál enni.


namost ha bármilyen lényegesebb infó érdekelne az már megint más tészta. ebben a módszerben nincsen semmi különös a kutya számára. kapott enni aztán csuma.

2013. ápr. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Akkor biztos a kötődési tréning is egy hülyeség.
2013. ápr. 28. 09:07
 10/15 anonim ***** válasza:

Második vagyok. Kedves utolsó. Nem biztos, hogy jól értem, de azt veszem ki a szavaidból, hogy szerinted az etetésnek nincs semmi jelentőssége a kutya szemszögéből. Ha tényleg így érted, akkor ki kell javítsalak, mert van jelentőssége.


Az etetés módszere az egyik olyan dolog, amivel mi gazdák meg tudjuk erősíteni vezéri szerepünket a kutyával szemben. Ha a kutyák falkában élnek, mindig az erősebb; a rangsorban előrébb lévő kutyák esznek előbb a zsákmányból és utána következnek a rangsorban hátrébb elhelyezkedő egyedek. A kutya kajája jelen eseben a zsákmány és mi igenis érezzük magasabb rangúnak magunkat és ne sajnáljuk azt a néhány percet, hogy úgy tegyünk, mintha belenyammognánk, miközben privát területet alakítunk ki az étel körül.

2013. ápr. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!