Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 13 éves lány mellé kutya!...

13 éves lány mellé kutya! Melyik lenne a legjobb választás?

Figyelt kérdés

Panelban lakunk.Szeretnénk egy kistestű,barátságos kutyát.Elsősorban fajtatisztát szeretnénk.Melyik lenne a legjobb egy 13 éves lány mellé?

Reggel suli előtt egy olyan 15-20 perces séta lenne.Suli után rögtön olyan 1 órát lenn lennék vele.De lehet lesz az több is.Utána kb 2 óra múlva megint le mennék vele.Este is.Ja és ne legyen túl ugatós fajta!


2013. ápr. 27. 20:27
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Csak úszok.Amugy köszi.Végig olvasom.
2013. ápr. 28. 09:10
 12/14 anonim ***** válasza:

Nem kötelező kozmetikushoz hordani az uszkárt sem, nekünk is volt törpeuszkárunk (11 éves koromtól, imádtam) és nem hordtuk kozmetikushoz, csak 1x-2x, míg elmagyarázták az "alapokat", onnantól mi fürdettük, fésültük, nyírtuk (nem frizurára, mert családi kutya volt, nem kiállítási, hanem "praktikus" fazonra).

Amúgy nagyon jó fejek az uszkárok, játékosak, okosak, pörgősek, ha kell, de félnapokat el tudnak feküdni az öledben vagy a lábadnál, és a lelküket adnák a szeretgetésért.

2013. ápr. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

szia én a Cavalier king charles spaniel nagyon kedves türelmes fajta és nem ugatós

[link]

2013. ápr. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Anyának és tesómnak a shih-tzu tetszik.Nekem is de még az uszkár is nagyon.Jellemre szrintám másak..De még gondolkodunk
2013. ápr. 28. 17:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!