Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akinek a kedvence a boxer?

Akinek a kedvence a boxer?

Figyelt kérdés
Sok ember eliteli a boxereket,pedig nem is tudjak hogy milyenek ok valojaban.Miert van ez???
2013. ápr. 29. 11:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Leginkább mert csúnyák :D persze akad 1-2 ritka kivétel. Amúgy tündérek, még kutyákkal is egész jól kijönnek többnyire..

De a boxer a legkevésbé rosszul megítélt fajta amúgy, ha csak valami nagyokos le nem pitbulozza :D

2013. ápr. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Pedig egy boxernél csak két boxer szebb:-)

De valószínűleg tényleh az lehet hogy kűlső alapján itélnek. Mondjuk az enyémre még soha nem mondták hogy csúnya. Egyszer kérdezték csak meg hogy veszélyes-e, mondtam max halálra nyalogat.

2013. ápr. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Szerintem egyaltalan nem csunyak, nekem pont az tetszik bennuk, hogy az arcuk mindig olyan kolyokkutyas marad
2013. ápr. 29. 11:51
 4/14 anonim ***** válasza:
69%
Kedves kérdező, neked nem csúnyák, másoknak meg, többünknek csúnyák. Természetellenesek, hiszen egy véletlen mutációval jöttek létre, ami átörökíthető volt. Ha embernél történne ilyen, hogy egy összenyomott arccal született szerencsétlent szándékosan szaporítanának, hogy milyen kis cuki, akkor az durva emberkisérletnek és bűncselekménynek számítana.
2013. ápr. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nekem is boxerem van. Furcsa olvasni, hogy valaki azt írja erre a fajtára, hogy csúnya. De jobban belegondolva nekem pl. mindig is a "gyűrött képű" ebek tetszettek, kivétel a Dobermann, mert az nem ilyen, mégis nagy szerelmem. :) Én ezektől a kis szőrös szőnyeg alatt futkározó vackoktól vagyok rosszul, más meg azt imádja(tőlük ezúton elnézést is kérek :) ). Ízlés dolga, nem vagyunk egyformák.

Na meg az is érdekes, hogy aki nem ismeri ezt a fajtát, a kinézete miatt azt gondolja, hogy vérengző fenevadak. Pedig merem állítani, hogy a legszerethetőbb természetű kutyák egyike!

2013. ápr. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én is szeretem a nyomott arcúakat a buldogom meg palotapincsim van. De a boxer valahogy még se tetszik. Amúgy mondom a jellemével semmi bajom. Külsőre valahogy nem jön be, viszont az emberek többségnek nem tetszik, ez tény. Elítélve igazából nincsenek csak azok által akik nem tudják megkülönböztetni egyéb kutyáktól.
2013. ápr. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem is van a boxer mellett egy buldogom is. :) (5-ös válaszoló voltam)
2013. ápr. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
En is azt a gyurott pofijukat szeretem.Egyet ertek veled 5-os valaszolo
2013. ápr. 29. 12:55
 9/14 zsuzsabazsa ***** válasza:
Nekem is a legelső kutyám tigris csíkos Boxer volt. Nekem kifejezetten tetszett a gömbölyű feje és a turcsi orra és még tetézte a szép álló füle. Ugyanígy tetszik az Amerikai buldog is.
2013. ápr. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"Sok ember eliteli a boxereket,pedig nem is tudjak hogy milyenek ok valojaban"


Ez szinte az összes fajtánál így van. Kevés fajtát ismernek (a szó szoros értelmében, származás, történelem, jellem....) az emberek. Ehhez hozzájön még az is, hogy az állattartási kultúránk a béka segge alatt van.

Ugyanezt a kérdést lehetne feltenni pl. a fekete macskákról, a denevérekről és a lovakról is.

2013. ápr. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!