Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akinek a kedvence a boxer?

Akinek a kedvence a boxer?

Figyelt kérdés
Sok ember eliteli a boxereket,pedig nem is tudjak hogy milyenek ok valojaban.Miert van ez???
2013. ápr. 29. 11:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én nem sok boxert ismerek, de egyik barátomnak van egy és ő egy igazi kis tündér. :)

Amúgy szerintem nincs csúnya kutya. Olyan van csak, hogy nekem nem tetszik. :P


Mondjuk én is imádom a nyomott pofikat, nekem mopszom van.

2013. ápr. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nekem 2 boxerem, és egy kis keverék kutyusom.:)

Igazából nem szeretem a nyomottabb orrú kutyákat, de a boxer valahogy megfogott.Szinte le sem állhatok mellettük, folyton futni kell, hiszen nem fáradnak ki egy hamar. :)

Lehet kicsit furcsa kutyák, de nem csúnyák.

2013. ápr. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Mindenkivel egyetértek.
2013. ápr. 30. 20:17
 14/14 anonim ***** válasza:

úúú én alig várom már hogy elvégezzem az egyetemet, elköltözzek itthonról, munkám legyen, az első dolgom lesz, hogy veszek egy boxert :DD

nem elég hogy tüneményes a jelleme, édes kis buci feje van, de minden hozzá nem értő ember retteg tőle, és nem kötnek belém.. kell ennél tökéletesebb eb? :DDD már most imádom, pedig még meg se vettem :( :D


21/L

2013. máj. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!