Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Német boxer kutyus összecsuklo...

Német boxer kutyus összecsuklott, szerintetek mitől lehet? Idióták kíméljenek ha kérhetem

Figyelt kérdés
Sziasztok. 6 éves boxer kutyusommal valami nincs rendben. pár hónapja sérült neki a bal hátsó lába, egy ugrás után rosszul érkezett rá. Zúzódás volt szerencsére csak. Viszont a mai délelőtt olyat produkált, amit eddig soha, séta során a hátsó lábai egyszerűen összecsuklottak neki, nem tartották meg őt, ugyanakkor gyorsabb tempónál semmi gond nem volt neki, többszöri összecsuklás után sem. Acana táppal etetem, már nagyon sok éve, soha nemvolt neki semmi izületi/izom problémája eddig, de ma megijesztett. Tapasztalt már valaki közületek hasonlót?

2013. ápr. 16. 16:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el orvoshoz, lehet hogy megint szakadása van, vagy becsíte valamelyik idegszálat.
2013. ápr. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen orvos,de minél előbb!Méghozzá jól felszerelt.
2013. ápr. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

vagy becsíte

----

jav....becsípte...

2013. ápr. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%

nem adja magát hogy dokihoz kell vinni?:D

különben meg ilyen esetben ne diktálj neki "gyorsabb tempót".

sőt! minél kevesebbet terheld a lábát amíg orvos nem látta.

2013. ápr. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
85%

már jártam így én is

az van h a kutya lábán ahol hajlik a lába ínszalag van és porcos szövet, a szalag kinyúlik és ilyenkor a porc elmozdulhat, van ennek vmi orvosi neve is asszem patella

mond a dokinak

asszem ez lesz a baja, főleg egy esés után mert nekem is ez volt a kutya baja egy nagy esés után

2013. ápr. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy ilyen gyorsan írtatok! Természetesen a holnapi napon megyünk a dokihoz, ez magától értetődő dolog. Nagyon megijedtem, még soha nem volt vele hasonló probléma. Boxeros ismerős szerint a bűzmirigy miatt is előfordulhat ilyen tünet. Neki kb 6-7 hónapja lett kitisztítva utóljára, akkor nemsok minden jött belőle. Na de majd holnap kiderül, hogy mi is a bibi, legalábbis nagyon remélem.
2013. ápr. 16. 19:19
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Bűzmirigytől nem lesz mozgás problémája egy kutyának semí
2013. ápr. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!