Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet a kutyának megtanít...

Hogy lehet a kutyának megtanítani pár trükköt?

Figyelt kérdés

Adjon pacsit, elkapja a kaját, amit dobok neki még mielőtt az leesik a földre stb.


Ja, és ugasson az idegenekre. (bár még csak 1,5 hete van nálunk, lehet, hogy csak idő kell neki...)


2013. ápr. 29. 21:48
 1/3 anonim válasza:
0%
Mutasd meg neki mit kell csináljon,ismételd el neki többször is az utasítást és dicsérd vagy simogasd meg ha megcsinálta és adj neki valami jutalomfalatot,amit kifejezetten az ilyen esetekre szansz
2013. ápr. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
57%
Én mindgig ugy tanitottam hogy mondtam a parancsot többször csak azt az egy szót h :-PACSI.| majd a kezembe vettem a mancsát, adttam neki jutalomfalatkát ezzel jelezzem h JÓ. ezt nagyon sokszor megcdsnáltattam vele és amikor magátol a kezembe adta a kis mancsát adtam neki jutalom falatot és persze megsimogattam. A kaja dobás nagyon egyszerű csak felmutatod a kaját . és rád fog nézni majd hangosan kiabálsz h :UGRIK és neaggódj egy idő után megfoja csinálni!
2013. ápr. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Töltsd le a 101 kutyatrükk című könyvet, abban vannak jó tippek.

Amúgy meg a kaja elkapást úgy tudod a legjobban tanítani neki, hogy eldobod neki úgy, mintha a szájába akarnád dobni, és ha nem kapja el, akkor vetődj a kaja után, és dobd neki megint. ha nem kapja el a levegőben,akkor megint vetődsz.

Sokkal motiváltabb lesz, mert ha nem kapja el a levegőben, akkor nincs kaja. az én kutyám kb fél óra alatt el tudta kapni már a levegőben a kaját, mert ha nem kapta el, akkor én gyorsabb voltam, mint ő, és hoppon maradt.

2013. ápr. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!