Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyafajta lenne a...

Melyik kutyafajta lenne a legmegfelelőbb nekem?

Figyelt kérdés

Olyan kutyát szeretnék, ami nagyon okos és szeret tanulni, rövid a szőre és nagytermetű, barátságos és szereti a gyerekeket. Házban tartanám, de sokat tudnék vele foglalkozni. Járnék vele kutyasuliba és szeretnék vele versenyszerűen agilityzni, frisbeezni, flyballozni és dogdancingelni.

Szerintetek melyik kutyafajta ilyen???

Előre is köszönöm a válaszokat!


2013. ápr. 30. 11:46
1 2
 11/14 anonim válasza:
Beagle. Igaz hogy kicsi es makacs de nagyon gyorsn tanul. 1honapja minden vas. nap mentunk kutyaoviba es soksok mindent meg is tanult 4 alkalom alatt.
2013. ápr. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
10-es, az első válaszoló vagyok, versenyszerű sportra pedig túlpörgős kutyák a legjobbak, azért ajánlottam ezeket. Ja, és azt hozzátenném még, kérdező, hogy magasabb szintű versenyekre csak törzskönyves kutyát lehet nevezni!
2013. ápr. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2013. máj. 1. 17:23
 14/14 anonim ***** válasza:
Labrador! de tényleg sokat kell vele foglalkozni ha benti :)
2013. máj. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!