Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amstaffom miért eszi a füvet?

Amstaffom miért eszi a füvet?

Figyelt kérdés

Az csak egy dolog h. eszi de szó szerint legeli. Mint egy tehén. Házi koszton nevelkedik. Szóval elég változatos a kajája... Lehet h. ezzel pótolna valamit az étrendjéből vagy valami más lehet?

Hallottam h. ég a bele és azért de hát szerintem inkább az lenne h. a rostok miatt eszi....:/

Valaki valami ötlet h. miért vagy h. ezzel elmenjek e vele állatorvoshoz vagy valami?!


2013. ápr. 30. 18:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy elrontotta a gyomrát.
2013. ápr. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1. vagyok, bocsi először csak a kérdést olvastam...Na szóval, szerintem ha 3-4 napon belül nem fejezi be hívj fel egy állatorvost, vagy vidd el. A házi koszt miatt is lehet, de esetleg egy vírus, vagy ilyesmi miatt is.
2013. ápr. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ez bizonyos fokig normális. segíti az emésztést !

de , ha úgy látod ,hogy túl sokat legel, kérdezz meg egy állatorvost .

2013. ápr. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Őszintén még chippelve nincsen még de a héten akarom elvinni és akkor volt szándékomba megkérdezni... Sajnos már két hónapja tart nála ez de eddig betudtam annak h. kaja hiány... De mivel már itt a nyár a jó idő benne van a pakliban egy glialkázás vagy másféle növényírtó és nem lenne valami jó se neki se nekem ha úgy legelné le:S:/
2013. ápr. 30. 19:06
 5/8 sippara ***** válasza:
A házi koszt külön neki összeválogatott kaját, vagy moslékot jelent? Ha az utóbbi, akkor simán lehet tőle folyamatos gyomorégése (a fűszerek és egyéb legkevésbé sem neki való összetevők miatt) - ezt pedig fűvel szokták csillapítani.
2013. ápr. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

hát házi koszt az, az amit mi eszünk... meg van egy hely ahonnan hozzuk az kevert kaja... van benne néha kenyér meg stb. de nem nagy mértékben. mellette heti két kalciumtablettát szokott kapni azt kimondottan imádja. De melette van még 5 kutyánk és semelyik nem csinálja ezt...:/

Egy Amstaffnak ennyire más lenne a gyomra vagy mi?

2013. ápr. 30. 19:15
 7/8 anonim ***** válasza:

ne csodálkozz, hogy füvet eszik, ha ilyen szarokkal eteted. a kutya nem disznó. nem is gondolom, hogy fűszertelenül esztek.

főzzél csak neki, vagy etess táppal.

2013. máj. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kálcium tablettát minek adsz neki?

Az állatorvos javasolta?


Amúgy valóban,sokat segítene,ha normális kaját kapna.A maradék nem normális.Főleg nem egy staffnak.

2013. máj. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!