Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tehetek, ha teljesen...

Mit tehetek, ha teljesen lebénult a kutyám?

Figyelt kérdés
12 éves arany retriever kutya 2 napja úgy lebénult, hogy már a fejét sem tudja megemelni. Csak liheg, már vizet inni sem tud.
2013. máj. 1. 07:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Állatorvos???????????
2013. máj. 1. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Búcsúzzatok el tőle!

Érzékelni, érezni fogja, legyen könnyű és szép a távozása!

2013. máj. 1. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Kérdeztem. Ő szerinte ilyen korban ez természetes, de el tudja altatni 20 ezer forintért.
2013. máj. 1. 07:26
 4/15 julianna24 ***** válasza:

Ha ilyen rosszul van akkor nagyon szenvedhet,es fajdalmai vannak.Eleg nehez helyzet az embernek,de ha nincs esely a gyogyulasra jobb ha elaltattatod,mert jobb lesz neki.

Nagyon sajnalom:(

2013. máj. 1. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Persze biztosan van máshol is helye annak a 20 ezer Ft-nak, de őszintén, ha valami másfajta betegsége lenne, amire szintén költeni kellene (gyógyszer + orvos), akkor sem tennéd meg?

Akkor is hagynád, hogy szenvedjen????


Nehogy már azon múljon, hogy meddig hagyod szenvedni!!!!

2013. máj. 1. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Egyébként, ha már évek óta rendszeresen visszatérő "páciense" vagytok, voltatok a dokinak, ilyen esetekben általában szoktad adni részletfizetési lehetőséget.

Ők is tisztában vannak azzal, hogy ez az állapot egy olyan helyzet, amit részletekben, apránként megoldani nem lehet, és aminek ezek szerint még előzményei sem voltak.

Egyébként ebben az esetben, a "kegyes halál", ha először az egyik injekció hatására "csak" álomba merül a kutyus, és a következő állítja meg a szívverést. Állítólag így nem érzi a szívmegállás miatti fájdalmakat, görcsöket.


Beszélj a dokival, kérj részletfizetési lehetőséget, de ne engedd szenvedni a kutyusodat!

2013. máj. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Milyen bénulás? Mert lehet az kullancstól is, vagy akár idegbecsípődés is, szerintem ez még öreg kutyánál sem természetes hogy egyszer csak hopp.

Milyen volt előtte?

2013. máj. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Én nem akartam neki beadatni az injekció, hanem még itattam a kezemből, amikor már a fejét sem tudta emelni. A doki mondta, hogy ez a kora miatt van. Most meg már csak fekszik és liheg. Lehet, hogy rászánom magam arra az injekcióra, de eddig tiltakoztam ellene!
2013. máj. 1. 09:13
 9/15 anonim ***** válasza:

Szia. ha a kutya ennyire rosszul van, és esély sincs arra, hogy javuljon, akkor szerintem humánusabb lenne elengedni, mert így csak szenved.

De 20.000 Ft abnormálisan sok egy altatásért. Nagyon max 5000-7000Ft meg kéne, hogy állítsa, mert egy ivartalanítás kerül kb ennyibe.

Nekem egyszer cicát altattak, az 3500Ft volt.

Ismerősömék kutyáját is ha jól emlékszem, 5000 Ft körül altatták.

Szerintem érdeklődd meg valaki másnál, mert én nekem ez eléggé furcsa, hogy ennyibe kerül...Az is lehet, hogy a kutyának más baja van,(bár nem sok esélyt látok arra, hogyha lebénult, hogy meggyógyulna,) de én a helyedben megkérdeznék valaki mást is.

2013. máj. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Némely orvos eleve kilóra számolja az altatószert. Plusz felszámol arra is, ha otthagyják a kutyát.
2013. máj. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!