Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A párom labradorjának két...

A párom labradorjának két hátsó lába egyik napról a másikra szinte teljesen lebénult. Rá tud állni, de nagyon nehezen. Holnap tudjuk legelőbb orvoshoz vinni. Vajon mi okozhatja?

Figyelt kérdés
2011. jún. 1. 21:07
 1/8 anonim ***** válasza:
porckorongsérv, gerincsérülés, ízületi gond, idegsérülés azonnal orvoshoz kellett volna vinni....pl, ma is vihetnétek
2011. jún. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Merre laktok? Még ma el kellene vinni orvoshoz.
2011. jún. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

mennyi idős?

nekünk a németjuhász járt így, egyik reggel lefeküdt az udvar közepére és egész nap fel sem állt. délután apám hazajött, elvitte orvoshoz és kiderült hogy a csípőjével volt valami, és elsorvadtak az izmai, el kellett altatni szegényt. igaz, már 12 éves volt, szóval az öregség miatt.

remélem a kutyátoknak nem ilyen baja van. jobbulást neki :/

2011. jún. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Jaaj szegényem, ez nagyon szörnyű! :.(

A 10 éves rotimat is így veszítettem el :((

2011. jún. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem spuri a dokihoz.

Az én kutyámnak is porckorongsérve van, de egyelőre szinten tudjuk tartani. Nekünk azt mondta a doki, hogy ha tüneteket észlelek, azonnak fussak orvoshoz vele, mert ilyenkor minden perc számít.

2011. jún. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Képzeljétek, mára semmi baja nem volt már! Talán meghúzhatta, mert sebet nem láttunk rajta. Azért köszönöm a válaszokat,szerencsére nem lett baj.
2011. jún. 2. 22:28
 7/8 anonim ***** válasza:
persze orvoshoz nem vittétek, mi? a szinte teljesen lebénulás nem egy izomhúzódástól van....csak tudnám ilyen agyatlan felelőtlen emberek minek tartanak állatot
2011. jún. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ismeretlen emberekről ne formálj ilyesfajta véleményt!A "lebénulás" erős túlzás volt ,mint ma kiderült(én nem láttam a kutyát) csak nehezen tudott ráállni.

De szívesen átadom az üzenetedet a párom szüleinek,nyilván nem fog nekik rosszul esni (az apja kórházban fekszik, az anyja pedig egész nap mellette van).

2011. jún. 2. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!