Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tegnap fialt a kutyám azóta...

Tegnap fialt a kutyám azóta megy a hasa ez normális?

Figyelt kérdés

2013. máj. 1. 08:03
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Igen mert valószínű hagytátok h az összes méhlepényt megegye... 3-4nél többet nem szabad engedni neki, el kell venni tőle.

A többi részéhez meg no comment

2013. máj. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem hagytuk hanem aludtunk! És akkor most mivan vigyem orvoshoz vagy mi ?
2013. máj. 1. 08:33
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

"vigyem orvoshoz vagy mi ?" xDDD


jézusom, ezek az emberek.... igazából akkor kellett volna orvoshoz vinni amikor nőni kezdett a pocakja (ha már elletitek) és minimum utánaolvasgatni a neten könyvekben a tudnivalóknak...

2013. máj. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
No comment, felőletek el is pusztulhatott volna a kutya, ***** szaporító.
2013. máj. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
Amúgy a hasmenés szerintem csak mégjobban gyengíti az egyébként is kimerült állat szervezetét. Szóval, igen, akár el is vihetnéd orvoshoz, de miért is vinnéd ha már vemhességében sem vitted, és most hogy megszült a kutyád ott vannak a kölykök is még kérdés nálad az orvos....
2013. máj. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Most akkor hívjam az orvost vagy ne? Ez egy kóbor kutya mi be fogatuk már úgy hogy vemhes volt. ja és vittük orvoshoz ellés előtt. és utána is csak nincs orvos mert itt nálunk ünnep van. nálatok biztos nem !!!!
2013. máj. 1. 08:49
 7/10 anonim ***** válasza:
86%

Szia. Szerintem hívd fel az orvost, mondd el neki, hogy mi a helyzet, és hogy tud- e tanácsot adni, illetve hogy ha úgy véli, hogy valami komolyabb van, akkor kérdezd meg, hogy nem-e jönne házhoz, mert az anyakutyát nem kéne elvinni a kölykök mellől, meg nem is nagyon valószínű, hogy könnyen eltudnátok hozni mellőlük.

Amúgy, lehet, hogy a doki széntablettát fog ajánlani, hogy megfogja a kutya hasát, de ez nem 100% biztos, én azt mondom, hogy egy telefonhívás így ünnep nap sem annyira gáz, rosszabb, ha hagyod, és nem foglalkozol vele.

2013. máj. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Pár napig előfordulhat hasmenés. Adjál kissé több rizst tartalmazó ételt neki.
2013. máj. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Most hogy van?
2013. máj. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
7-es vagyok. Köszönöm a lepontozást, így visszanézve amit írtam, lehet, hogy az a baj, hogy nem szidom a kérdezőt, hanem tőlem telhetően próbáltam neki segíteni?
2013. máj. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!