Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek, ha az őrületbe...

Mit tegyek, ha az őrületbe kerget a kutyám horkolása? Meg amúgy is a horkolás. Doki műtéttel tud valamit kezdeni ezzel! Légyszi fontoss!

Figyelt kérdés
A kutyám németjuhász keverék!

2013. máj. 1. 23:32
 1/7 A kérdező kommentje:

nem tudok tőle szinre semmit aludni.

füldugó nem használ (nagyon élesen hallok)

2013. máj. 1. 23:34
 2/7 anonim ***** válasza:
tedd ki a szobából.
2013. máj. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én kutyám is horkol, de ő turcsiorrú, náluk természetes. Nj nem kéne horkoljon. Nincs légcsőszűkülete? Ha nagyon hangosan vagy fuldoklóan horkol, meg kéne mutatni orvosnak.
2013. máj. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kezdetben a szomámban aludt,majd "kitettem" az előszobába,de behallatszik.

Kiszoktassam az udvarra aludni? Most úgyis meleg lesz,csak az a baj,hogy mindigis bent aludt.Ez nem tenne neki rosszat? Sajnálom,de muszáj lesz lépnem,mert lassan megőrülök éjszakánként!

2013. máj. 1. 23:40
 5/7 A kérdező kommentje:
Dokihoz igen,el fogom vinni.Régebben nem horkolt,most két éves kutyus.
2013. máj. 1. 23:41
 6/7 anonim ***** válasza:
40%
Megszokja, de nem fogja érteni, miért teszed ki, ha eddig veled aludhatott. A kutyának az a legtermészetesebb, hogy a "családjával" egy helyen alszik, szerintem rosszat tennél vele. Dokihoz vidd el mielőbb!
2013. máj. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Valami nincs rendben,ha horkol.Főleg ilyen mértékben...Nekem is volt Német Juhász Kutyám,sokszor a szobámban aludt,de soha nem hallottam horkolni,pedig nagyon ébren alvó vagyok...Szerintem vidd el minél hamarabb egy állatorvoshoz.
2013. máj. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!