Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti szeretitek a kutyakat?

Ti szeretitek a kutyakat?

Figyelt kérdés
a kisseb fajtakat ,vagy a nagyobbakat? en nagyon szeretem oket de inkabb a kicsiket:)

#kutya #kicsikutyak #nagykutyak #cuki kutyak
2013. máj. 3. 10:14
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
en elitelem azokat az embereket akik utik ,verik a kutyaikat
2013. máj. 3. 10:16
 2/13 anonim ***** válasza:
Én is szeretem a kutyákat, bár az agresszívakat már kevésbé, bár tudom, hogy viselkedésükről megint csak az ember tehet.
2013. máj. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Igen szeretm őket, a kicsiket is de hozzám inkább a nagyobbak paszolnak. Három kutyám van két keverék, meg egy boxer:-)
2013. máj. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem a kicsiket nagyokat. Mondjuk 15kiló fölöttieket preferálom.


Az meg hogy valaki üti a kutyáját... nem mindegy hogyan mikor miért teszi. És szerintem mindekinek akinek kutyája van 1-1szer eljár a keze.. Én pl akkor csinálok ilyet ha annyira nem akarom megbüntetni csak hogy érezze hogy nem egészen jól csinált valamit. Egyszer durrant el az agyam amikor már mellbe rugtam, amikor sétáltunk és 10szer hívtam és csak nem jött be sőt a végén tüntetőleg leült.. Hozzáteszem hogy egy 50kilós kutyáról beszélünk nem egy yorkiról..

2013. máj. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Firestorm ***** válasza:

Én inkább a közép és nagytestűeket szeretem.Kicsikkel sincs bajom,csak sajnos sokan rosszul és agresszívra nevelik őket.Hozzáteszem 14évig boldog yorki tulajdonos voltam,aki nem volt agresszív se más állatokkal sem emberekkel.


Nálam is volt ilyen eset,mint Diesel-nél.Futtatóban jó párszor szóltam neki,hogy jöjjön oda (pit-staff),nem jött sőt hülyére vett,mire odaértem elszaladt és már rohadtul eldurrant az agyam és akkor kapott egy szépet a hátsójára.

2013. máj. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
54%
Én nem szeretem a kutyákat, de nem bántom őket.
2013. máj. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
en mar lattam olyant, hogy megszulettek a kiskutyak es a gazdi eldobta oket a szemetbe...
2013. máj. 3. 10:33
 8/13 anonim ***** válasza:
van ahol agyonverik őket, falhozcsapják vagy vízbefolytják... sajnos ez ilyen, régen így működött a nem kívánatos szaporulat megszüntetése. Sajnos ez a "jó" szokás van ahol még mindig tart.
2013. máj. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
sajnos....ez mifelenk meg mindig igy van...najo de nem mindenhol es nem mindenki. Altalaban van aki vizbe fojtsa oket ,vagy elve eltemeti (nem mi)nekunk egy labradorunk van :)
2013. máj. 3. 10:43
 10/13 zsuzsabazsa ***** válasza:
Kutyákon kívül is minden állatot szeretek. De nem mindent tartanék még akkor sem ha lehetne.
2013. máj. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!