Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti szeretitek a pitbull...

Ti szeretitek a pitbull fajtájú kutyákat?

Figyelt kérdés
Vettek a szomszédba egy ilyen kutyát, és röhögnöm kell még a mai napig is rajta :'DDD Olyan kis aranyos a magy bumszli fejével és a kis füleivel XD De most komolyan mindig amikor elmegyek a szomszédház előtt akkor kitör belőlem a röhögés xd Szerintem viccesek, meg aranyosak is :D
2012. aug. 4. 10:11
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
De mondjuk lehet, hogy staffordshire terrier.. Nem vagyok biztos benne..
2012. aug. 4. 10:15
 2/14 anonim ***** válasza:
19%

ez az?


[link]



veszélyesek ezek ám

2012. aug. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Minden kutyát szeretek, köztük ezeket is, de nem tartanék, mivel más típusú kutyák jönnek be.
2012. aug. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mitől is lenne veszélyes. Nekem staffordom van, semennyire sem veszélyes, max ha halálra nyal. Bírom őket, imádják a gyerekeket, nem mellesleg mókagombócok :)
2012. aug. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hát nem is tudom, lehet, hogy pitbull, inkâbb, de nem veszélyes, legalábbis velem, mert mindig odajön, és megtudom simogatni :D De teljesen idegeneket megugat úgy, hogy nem ám csóválja a farkát.. Le is harapná a kezét :D Főleg este. :)
2012. aug. 4. 11:46
 6/14 slayers26 ***** válasza:
0%
a pitbull amugy a leg agresszivabb kutyafajta!de most vicc nelkul
2012. aug. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Persze! Tudom, elhiszem! Őket is szokták használni a kutyaviadalokra :S Pedig amúgy ez a kutyus nagyon aranyos :D meg vicces xD Nem tudom miért, de olyan "hülye" feje van.. :DD Az az izmos test , a nagy fej, meg a kicsi fülek és a bociszemek :'D Áá.. :D Mindig röhögnöm kell rajta :D Azt hiszem , hogy a kutyatárból hozták el, talán azért nem agresszív . :) Amúgy meg van vele egy pici kutya, akkora a mérete , mint a tacsiknak. :) Mindig játszik vele. :)
2012. aug. 4. 14:22
 8/14 anonim ***** válasza:
Akkor h tudjátok, a kutya viadalokon valakinek szét kell szedni a két kutyát, tehát a kutya emberre nem támadhat. Nem mellesleg sok évtizede kizáró ok tenyésztésből a piteknél és az amstaffoknál ha emberre támad. A harci kutya is más kutyákra veszélyes, amelyik egy embert megharap annak nem kell már harcolnia többet... Mellesleg minden kutya pont olyan amilyenre nevelik. Egy német juhász lehet ugyanolyan agresszív, sőt...szerintetek miért azokat használják leginkább rendőrkutyának?!
2012. aug. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Prof. Alfons Estett etológus, az „American Temperament Test Society" megbízásából a'90-es évek elején elvégzett egy kísérletsorozatot. Ezen több tucat fajta képviselői mellett - nyilvánvalóan nem a viadoregyedek, hanem a többségben lévő szocializált társ- és munkakutyák közül való - pit bull terrierek vettek részt. A teszt során vizsgálták az idegen kutyákkal és más állatokkal, valamint ismeretlen személyekkel szemben tanúsított viselkedés agresszió-fokát, valamint a váratlan helyzetekre (hirtelen zaj- és fényhatások, stb.) való reagálásokat. A végeredmény: a többi fajta átlagos megfelelése 77%-os volt, míg hőseinkké több, mint 90%!

[link]

2012. aug. 5. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti: Nekem német juhászom van. :D
2012. aug. 5. 08:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!