Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretitek a kutyákat? Miért...

Szeretitek a kutyákat? Miért jó egy kutya?

Figyelt kérdés
Ne értsetek félre mert 100%-ban kutyabarát vagyok! Nekem is van kutyám akit imádok és szeretek! De gondolkoztam rajta, hogy miért jó egy kutya (hobbi szinten aki nem tenyészti, nem dolgozik vele) és miért lehet őket annyira szeretni?!
2012. júl. 18. 19:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
jobbak mint a legtöbb ember,nincsenek hátsó szándékaik,hűségesek,elfogadnak,szeretnek olyannak amilyen vagy,ha bánatos vagy próbálnak felvidítani,ragaszkodóak stb.
2012. júl. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
19%
Úristen....ha van kutyád és nem tudod akkor sajnállak...
2012. júl. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
egyetértek az első hozzászoloval
2012. júl. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én például azért szeretem a kutyámat, mert egy kajla energiabomba. Ha senki sem foglalkozik velem, akkor is játszhatunk és így sosem vagyok egyedül:)

Amúgy ő egy német dog:)

2012. júl. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem tenyészt vagy dolgozik a kutyájával, annak egy lelki társra van szüksége, mert az emberek között nem találja meg azt. Én úgy gondolom, hogy aki kutyát vesz, az tudja miért van rá szüksége.
2012. júl. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 valaki112 ***** válasza:
100%
Teljesen egyetértek az előttem válaszolóval. Egyébként egy kutya bármilyen is vagy, szeret, ahogy előttem is írták, nincsenek hátsó szándékai, nem unnak rád egyik napról a másikra, és legfőbbképpen soha nem hagynak cserben. :)
2012. júl. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

nekem is csak hobby kutyám van egyet értek az előzőekkel :)

még azt hozzátenném, hogy jó, hogy van kiről gondoskodnom, a nyűgös napokon is van aki motivál, hogy igen is felkeljek, gondoskodjak róla.

Sok örömet okoz, jó játszani, friss levegőn lenni, mozogni vele. Sikerélmény mindkettőnknek, ha egyott tanulunk eredményesen.

Akkor is ugyan úgy feltétel nélkül szeret, amikor felkelek kócosan smink nélkül.

2012. júl. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Kutyák kategóriában jóóhogy:D


Egyébként szerintem a kutya elsődleges célja az, hogy társ legyen, hogy ne legyél egyedül. Sajnos én azt tapasztaltam, hogy a barátok jönnek-mennek, volt, aki átvert stb., de a kutyáim mindig velem vannak. Imádok menni velük bárhová, nagy sétákat tenni, együtt felfedezni a világot. Azt is szeretem, mikor örülnek, ha hazajövök, szeretek fetrengeni, birkózni velük, kiengedni magamból az 'állatot'.


Másrészt sok embernek szöksége van egy kapocsra a természethez, és a kutya pont ilyen. Hiszen egy állat, a természet része, de mégis a civilizált világunkban is tökéletesen megállja a helyét.


Harmadrészt beszélhetnék a különböző segítő, mentő kutyákról, de arról fölösleges is, mindenki tisztában van a jelentőségükkel.

2012. júl. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nézd én 22 évesen már egyedül éltem csaj nélkül és kúrvára unatkoztam a mindennapokban és ezért vettem egy kutyát, hogy valaki betöltse a szürke hétköznapjaimat. Azóta ez a dög szinte a legjobb barátom, eddig nem tudtam, hogy mi az a feltétel nélküli szeretet, amikor valaki nem azért szeret, mert a rokonod, vagy megadsz neki valamit, hanem a puszta léted miatt. Már el sem tudnám képzelni az életemet nélküle. AHova csak lehet, magammal viszem. Nyaralni már többször voltunk együtt, 2x külföldön. Ja és úgy mellékesként, kutyasétáltatás közben ismertem meg a jelenlegi barátnőmet, szóval tulajdonképpen ezt is neki köszönhetem :)
2012. júl. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekünk is hobbi szinten vannak kutyáink.Imádom őket főleg az enyémet:D. Mindig ott van mellettem,csak rá nézek már boldog vagyok és mosolygok,amikor szomorú vagyok odajön és elkezd nyalogatni,hogy mi bajom van,mindenhogy elfogad.Persze én is őt.

Mindent együtt csinálunk(együtt is alszunk:D) most is itt van mellettem és alszik.

Egyszóval : imádom:)

2012. júl. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!