Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez ugye most nem véletlen volt?

Ez ugye most nem véletlen volt?

Figyelt kérdés

Tanítom a kutyámat keresésre, eddig mindig csak a hátam mögé combom alá dugdostam a játékot, szóval könnyű volt megtalálni, meg valamikor a kocsi mögé dobtam, de akkor rá kellett vezetnem a dologra.

Ma meg gondoltam egyet, mert már unalmas volt mindig a hátam mögé rejteni. Szóval leültettem az uraságot és "eldugtam" egy párna mögé. Ezt úgy, hogy ő is látta. Leültem és megkérdeztem hol van? Ő meg automatikusan odament a párnához. :D Egyből! Ezután a tévé mögé tettem a labdát, úgy, hogy ő a fotelben lefeküdt előtte. Kérdeztem, hol van? Erre ő nem állt fel és nem kezdte el járkálva keresni! Hanem felemelte a fejét, szaglászott a levegőben MAJD csak ezután állt fel és odasétált a tévé mögé! :D Remélem többször is hajlandó lesz véghezvinni ezt a "mutatványt".


2013. máj. 3. 17:15
 1/3 zsuzsabazsa ***** válasza:

Itt a kutya szemmel keres nem az orrával.

A helyett, hogy a kocsi mögé dobtad volna a labdát, oda kellett volna vinned magad és letenned. Visszamész és mondod "keresd". Na itt a kutyád már az orrára hagyatkozott volna, mert a lábnyomodon megy végig. De ha mégsem akkor kiszalad a kocsi mögé a labdát nem találja mert az elgurul, ha elgurul, ekkor kénytelen az orrát is igénybe vennie.

És ha netán be is viszi neked akkor dicséret érte.

2013. máj. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az autósnál nem volt feltétel, hogy szaglásszon. Viszont a tévésnél nem láthatta a labdát valóban szaglászott. (felemelte a fejét, maga elé - a semmibe bámult, és mozgott az orra)
2013. máj. 3. 18:01
 3/3 zsuzsabazsa ***** válasza:
Igen légszimatot vett, de azért látta is. Úgy dugd el, hogy ne lássa.
2013. máj. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!