Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kölykének tekinti a kiscicákat?

A kölykének tekinti a kiscicákat?

Figyelt kérdés
Van egy kis testű, szuka kutyánk. Mikor befogadtuk utálta a macskákat, az idegeneket nem tűri meg most sem. Hétfőn az egyik bokor alá fialt egy cica 5kiscicát. Kettőt elvitt a kutyánk és befeküdt melléjük, mikor észre vettük felköltöztettük a cicákat a padlásra. Na most 3kiscica már szokott sírni, a kutya pedig a léránál nyöszörög. Most márcel is kezdett mászni felfele és ő is végig sír. Félek hogy lesz valami a kicsikkel, vagy a kutyánk esik le a létráról. Miért csinálja ezt? Tiltani lehet róla de amint nem figyelünk megy megint.
2013. máj. 4. 13:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Mikor tüzelt utoljára a kutyád ha még nem ivartalanított? Mert akkor előfordulhat álvemhesség, és ha az van most nála veszélyes.

Nézd meg majd hogy nincs e megduzzadva a cicije és nem -e jön belőle tej? Ha igen akkor különítsd el a cicáktól, borogassátok az emlőit, és vigyétek ivartalanítani.

2013. máj. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Èn is gondoltam rá, de nincs teje. Márciusban tüzelt utoljára. Egyébként minden rendben van vele, de most nem is evvett csak néz fel a padrásra, nyöszörög és néha odajött hozzám rárakta a macsait a lábamra nyöszörgött aztán felnézett.

Az anya cicát kihívtam enni, vittem neki fep akkor csak még inkább elkezdett nyöszörögni és ágaskodott felfele.

2013. máj. 4. 14:00
 3/6 Bozsikrisz ***** válasza:
Ha márciusban tüzelt, akkor valószínűleg álvemhes. Az álvemhesség a tüzelés után 2 hónappal jelentkezik.
2013. máj. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

És olyan lehet hogy nincsenek tünetei?

Vackolás- a kutya a takarókból, pokrócaiból védett vackot próbál építeni magának.

Játékok szeretgetése- a kutya a labdáit, plüss állatait vagy akár cipőket és egyéb tárgyakat maga köré gyűjti, tisztogatja, úgy viselkedik, mintha kölykei lennének

Az emlők megduzzadása- az emlők változó mértékben megnagyobbodnak, megnyomásukra tej ürülhet belőlük.

Az emlők gyakori nyalogatása .

Ezekből egyiket sem csinálja, csak nyöszörög de egyébként teljesen átlagosan viselkedik.

Ha nincs ott az anyacica vigyem fel hozzájuk? Vagy az nem jó ötlet?

2013. máj. 4. 14:40
 5/6 A kérdező kommentje:
Á bocsi a helyesírási hibákért, nem igazán figyeltem oda.
2013. máj. 4. 14:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a kutya szaga megzavarná az anyamacskát.
2013. máj. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!