Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 7hetes borderedet mivel...

7hetes borderedet mivel eteted? Nekem a fott csirkemellet mondtak rizzsel. Az jo?

Figyelt kérdés
2013. máj. 4. 15:09
 1/9 anonim ***** válasza:
48%

Szia!

Én is borderes vagyok, de az etetésében nincs semmi extra. Simán adhatsz neki Junior száraztápot! (DE VIGYÁZZ: teljes értékűl állateledel legyen!!) A főtt csirkemell is jó, ha mindenképpen magad szeretnél főzni neki.

2013. máj. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

szia:)

koszi a valaszt. Meg ma kerult hozzam, es eddig csirkemellet evett. Ezert kerdeztem :)

2013. máj. 4. 15:21
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
a 7 hetes kutyát még a tenyésztőnek kellene etetni...
2013. máj. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
7 hetesen még nem szabadna odaadni kiskutyát. A törvény is 8 hetet ír elő, nem véletlenül. De ha már elhoztad, akkor egy darabig úgy etesd, ahogy a tenyésztő, aztán kb. 2 hét alatt át lehet állítani arra a tápra, amit te szeretnél naki adni.
2013. máj. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
41%
Ilyenkorban még starter táp és anyatej kell neki
2013. máj. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%

Szó sincs itt tenyésztőről! Ha 7 hetesen hoztad el, kérdező, akkor csak keverékről, szaporítóról és felelőtlen gazdáról beszélhetünk.

És csak a hús rizzsel édes kevés! Nincs tudásod a kutya etetésében sem, így keress fel egy szakértőt, aki összeállít egy etetési útmutatót vagy premium junior táppal etess!

2013. máj. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A főtt csirkemellet rizzsel én akkor adok a kutyámnak ha megy a hasa... Másra nem is jó, pár napig elvegetál rajta de nincs benne szinte semmi. Prémium kölyök tápot neki, vagy ha magad akarod etetni akkor vitaminokkal, pépesített zöldséggel és gyümölcsökkel egészítsd ki ezt a rizses cuccot. Ha tápra állsz át, nagyon figyelj a fokozatosságra, mert főleg ha hirtelen adsz neki mondjuk orijent vagy acanát vagy más prémium tápot, azzal tönkreteszed a gyomrát. Ja és száraz tápot mindig egy kis vízbe áztatva add neki.
2013. máj. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
kedves #6-os! nem csaptak meg le a hulye szovegedert? legy ovatos vele...
2013. máj. 5. 12:31
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, történetesen a #6 válaszolónak igaza van...
2013. máj. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!