Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ninna! Te hol vetted a Bordere...

Ninna! Te hol vetted a Borderedet?

Figyelt kérdés

A barátnőm nagy kutyás és szeretne egy border collie-t.

Keresgélt egy csomó helyen de nem talált.


Elmondanád hogy hol és mennyiért vetted?

válaszodat előre is köszönöm!

Üdv:Lilly


2011. márc. 25. 07:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Mivel állandóan azt hangoztatja, h neki egy bronzkoszorús tenyésztőtől van, akinek a nevét nem mondja el, meg aki még csak most kezdte....nah már most csak az lehet bronzkoszorús mestertenyésztő, aki 4 alomból 4 CAC győztes, vagy a Derby győztes kutyát tud igazolni. Ez azért feltételezi h nem most kezdte.

A Mel'n'Roses pl. ilyen kennel. Lehet h onnan van a kutyája. Akkortájt volt is almuk, amikor a Ninna kutyája született.

2011. márc. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
lehet azért titkolja annyira mert nem tenyésztőtől vette...ki tudja...nem tudom miért nem lehet megmondani...ezzel csak a tenyésztőnek kedvezne...
2011. márc. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is így gondolom....
2011. márc. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Erről én írtam már korábban. Hiányzik a pozitív reklám!

Hiába mész oda bárkihez, akinél egy szép kutyus van és megkérded tőle: "Melyik kennelben vetted és mennyiért?".

Hallgat,mint a sír! Azt megértem, hogy az árát nem akarja megmondani, mert semmiközöm hozzá. Viszont a tenyésztő nevét elhallgatni... Hát, nem is tudom.

2011. márc. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
és akkor még ő mondja hogy:"ne tenyésztőtől vegyetek kutyát,ott van a menhelyeken a sok elárvult kutya!"
2011. ápr. 3. 12:59
 6/8 anonim ***** válasza:
Annyi legyen a mentségére mondva, h sokan tudatlanul belecsúsznak, majd amikor a már meglévő kutya révén elkezdenek komolyabban kutyázni, rájönnek, h milyen balgaságot csináltak. De azt mondani, h egy "kezdő bronzkoszorús tenyésztőtől van, akinek a neve nem ismert még", hát az nagyon fura....
2011. ápr. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Ninna ♥ ***** válasza:
26%

Jéé, nem is láttam ezt a kérdést. Nem tudtok már rólam leszállni?!


Egyébként a kérdezőnek: Az, hogy én hol vettem őt, legyen a magánügyem, de a barátnődnek tudom javasolni a Bordermania Border Collie Kennelt-t, éppen most néztem a honlapjukat, új alom várható. Nagyon jó fedeztetésből, szuperjó kantól, szóval érdemes megvenni onnan a pici kutyust, tuti jót választ a barátnőd, ha onnan vesz.

2011. ápr. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
El tudom képzelni mekkora NAGY kutyás lehet -.-"
2011. szept. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!