Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A yorkshire terrier kutyám 5...

Francc kérdése:

A yorkshire terrier kutyám 5 hónapos 1 kg 8 dkg súlyú. És fiú vagyok. Szerintetek gáz egy fiúnak Yorkshire terrier? Vagy ha ennyi kiló és 5 hónapos az szerintetek megfelel? És nem gáz hogy Yorkshire terrier kutyát sétáltatok?

Figyelt kérdés
2013. máj. 5. 18:30
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Ja és elnézést nem az utolsónak Küldtem azt amit írtam hanem a 11:40-es kommentelőnek az utólsó előtti,előttinek:DD
2013. máj. 6. 16:11
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Kedves kérdező! 5 mondatból 2 ugyanaz a kérdés volt, hogy gáz-e. Ebből érződik, hogy igencsak bizonytalan voltál. Na most, hogy zömmel azt válaszolták, hogy nem gáz, így önigazolást nyertél és most már nagyobb az önbizalmad is. Ha szerinted az szomorú, hogy az szerintem nem férfi aki rózsaszín pólóban jár, meg szolizik és yorkija van, a 3 közül bármelyik akár külön külön is az azt jelenti, hogy akkor nem csak a yorki témával érintettelek érzékenyen. Aki tényleg férfiasak, azok olyan véleményen vannak mint én és minden bajuk lenne ha rózsaszín pólóban kellene végigmenniük az utcán és kiröhögnének ha szoliba küldeném őket :)
2013. máj. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Igazából te nem voltál biztos a dolgodban, én csak leírtam a véleményem ami negativ volt az tény, de hát gondolhattad, hogy nem lesz mindenki pozitiv egy ilyen témában.
2013. máj. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ja és még valami. Mint már írtam nem az a baj, hogy kistestű, hanem, hogy konkrétan a szőr fésülgetős, kozmetikába hordós, valóban nőcis kutya.
2013. máj. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Szóval igen elég bizonytalan voltam mint amit leírtam hogy a "pláza cicáknak" ez a kedvencük.Szerintem attól egy kutya nem lesz "nőcis" hogy kozmetikába,fésülgetni kell.Most ezzel az akarod mondani hogy minden hosszú szőrű kutyát akit vinni kell kozmetikushoz az lányos?Én úgy gondolom ha a kutya meg van tanítva bizonyos dolgokra és nincs elkényeztetve akkor az nem gáz.Illetve ha valaki kozmetikushoz viszi az csak arra vall hogy szereti a kutyusát.És amit írtak előttem hogy attól függetlenül nem kell 40 kilós kutyát venni mert az "menő"
2013. máj. 6. 17:38
 16/17 anonim ***** válasza:
Akkor minden kutya, aminek a szőrzetével kozmetikushoz kell járni és rendszeres ápolást igényel "nőcis" kutya?
2013. máj. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Ezt én se értem hogy attól miért lenne "nőcis":D
2013. máj. 6. 18:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!