Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem fogy le. Mit tegyek még?

Nem fogy le. Mit tegyek még?

Figyelt kérdés

Kiskutyámnak legalább 1,5 kg-ot veszteni kellene a súlyából, mert rámegy az ízületeire a túlsúly.

20 cm marmagas, maximum 3,5 kg-nak kellene lennie, most eléri az 5 kg-ot is.

Eukanuba mini tápot kap, 50 grammot naponta, este. Sokat játszok vele,egész nap az udvaron szaladgál, sétálni is kiviszem. De még sem fogy egy dekát sem, pedig már egy zacskó táp elfogyott, vagyis nem most kezdtük.

Mit tanácsoltok?


2013. máj. 7. 08:08
 1/7 anonim ***** válasza:
picit kevesebb tap pld 30 g es tobb mozgass ugy latszik
2013. máj. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Bozsikrisz ***** válasza:
Kevesebb táp, több zöldség.
2013. máj. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Eukanuba-ban elég sok a kukorica, ami hízlal.

Adj neki még kevesebbet, vagy válts tápot, esetleg főzz neki, stb.

Én is fogyasztom most a kutyám, a felét már le is adta (én nem tápozok).

2013. máj. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha fogyasztani akarod, egyértelműen "diétás" kutyatápot kell neki adni, biztos van ilyen a Eukanubának is, aminek nagyon alacsony a tápértéke, így adhatsz neki ugyanannyit, mint a régiből, kevesebb lesz benne az energia (zsír/fehérje) és a kutya is jóllakik!
2013. máj. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

na rákerestem és van ám a Eukanubanak is tápja a fogyni vágyó kutyáknak, EUKANUBA Restricted Calorie.

[link]

2013. máj. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehetőleg olyan ételből kapjon enni az ideális testsúlyának megfelelő mennyiséget aminek magas a hús és kevés a gabonatartalma (házikoszt, nyers etetés, gabonamentes tápok...).

Ha semmitől nem akar fogyni akkor lehet a pajzsmirigyével vannak gondok, ezt egy pár ezer Ft-os vizsgálattal meg tudják állapítani (thyroxin mérés talán, de ebben nem vagyok 100%-osan biztos).

2013. máj. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Délután be is megyek egy Alphazoo-ba és veszek neki fagyasztott húst, abból fogok neki főzni. Nézek neki gabona mentes tápot is és vegyesen próbálom neki adni.
2013. máj. 7. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!