Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért fogy a kiskutyám?

Miért fogy a kiskutyám?

Figyelt kérdés
Hoztunk pár hete egy kiskutyát a Palotapincsim mellé, de sajnos el kellett ajándékoznunk, mert a Palotapincsim egyre jobban fogyott lefele és már az udvarra sem nagyon jár ki! A meleg miatt fogyhat? Vagy belebetegedett a másik kiskutya idejövetelébe? Esetleg a fogai miatt, hogy romlanak? Egyébként 11 éves lesz!
2011. júl. 13. 10:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet férges?
2011. júl. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Lehet! Már én is gondoltam rá, ezért hozattam a gyógyszertárban féreghajtót, csak még nem hozták ki! :S
2011. júl. 13. 10:43
 3/9 anonim ***** válasza:
Kicsi esélyt látok arra, hogy ez bármilyen összefüggésben lenne az új kutyával. Sokkal inkább orvosra lenne szüksége, mint féreghajtóra. Ha fogy és rossz a kedve, az nyilvánvalóan betegség jele.
2011. júl. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A kedve nem rossz..és igen is van olyan, hogy belebetegszik, mert féltékeny!
2011. júl. 13. 11:50
 5/9 anonim ***** válasza:
persze, biztos van ilyen, na de előbb nem lenne jó, ha egy doki zt mondaná, fizikailag egészséges, és "csak" bánatos (volt)?
2011. júl. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az az igazság, hogy ha ti vagytok a Falkavezérek otthon, akkor a kutyádnak el kellene fogadnia, hogy új falkatagot hoztok a házhoz. (azt, hogy elhoztok egy kutyát, majd lemondtok róla, azt inkább nem kommentálnám).

Ha a kutyád meg kórosan fogy, akkor vidd el orvoshoz, ne fogjuk már a féltékenységre, mert ez egy ösztönállatra nem jellemző tulajdonság.

2011. júl. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

De de, elviszem! Máris megyünk a dokihoz! :)


A mi dolgunk, hogy miért ajándékoztuk el, és én ismerem a kutyusomat! Nem pedig más! :)

2011. júl. 13. 12:06
 8/9 A kérdező kommentje:
Depressziós szegénykém! :( Mondtam, hogy ilyesmi! Kapott egy kis étvágygerjesztőt! :) Egyébként minden oké! :)
2011. júl. 14. 19:49
 9/9 anonim ***** válasza:
Légyszi add már meg annak az orvosnak a számát, aki ezt bírta mondani, hogy depressziós! Mindezt azután tette, hogy a vérkép és a székletminta alapján kizárt minden elképzelhető okot a hasmenésre? Ételallergia tesztet is csinált?
2011. júl. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!