Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A ti kutyátok szokta ezt...

A ti kutyátok szokta ezt csinálni? Egyáltalán miért csinálja?

Figyelt kérdés
Tegnap este bejött a szobámba és felugrott az ágyamra és ottmaradt aludni. Kifejezetten ráizgult a takarómra, mert nem bírtam kihúzni se alóla(igaz 30 kg). Már előfordult pár alkalommal, hogy spontán felugrik az ágyra, vagy ott hempereg, ha nem vagyunk otthon és nem látjuk. Lehet köze ahhoz, hogy pár napja beteg volt én én ápolgattam?
2013. máj. 7. 10:43
 1/3 anonim ***** válasza:
a mi kutyáink nem szokták ezt csinálni, ugyanis nem jöhetnek fel az ágyba, ezért nem is jönnek. ha nem hagyta, hogy kihúzd alóla a takarót és ezzel téged kicsit is zavart az alvásban, akkor szerintem itt az ideje leküldeni a kutyát az ágyról..
2013. máj. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
engem nem zavart, hogy ott van, csak furcsállottam ezt a viselkedést, mert amúgy nem csinált ilyet.
2013. máj. 7. 11:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Kezdi úgy gondolni, hogy ő a Jani.
2013. máj. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!