Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit szoktatok csinálni szilves...

Mit szoktatok csinálni szilveszterkor? A kutyátok hgy birja a sok petárdának a hangját?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Van egy 5 hónapos goldim, és félek hogy mi lesz vele szilveszterkor. Általában nem szoktunk otthon lenni ilyenkor. Tényleg nagyon félnek a kutyák a petárdáktól, és a tüzijátékoktól? Mit csináljak vele? Ugye nem fog megszökni?
2009. dec. 5. 14:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%
Mi ilyenkor becsukjuk a kutyát a házba, oda nem hallatszanak be a durrogások. Soha nem szedte még szét a lakást, a fotelban alszik, amíg haza nem érünk. Persze nem kizárólag szilveszterkor engedjük be, amúgy is szeret idebent heverészni. Ha a tiéd még nem volt bent, érdemes már most elkezdeni szoktatni, nehogy aztán ijedtében romboljon.
2009. dec. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%

A kutyák számára a petárdák és a tűzijátékok nagy hangjával van a gond. Ekkor valóban félnek attól a durrogó hangtól. Hogy megszökik e azt nem tudom, sajnos megvan rá az esély, főleg ha olyan a kerítés.

Senki nem tud otthon lenni vele a családból? Az egész család bulizni megy?

Tőlünk vagy mindenki, vagy a szüleim mindig otthon voltak. Ilyenkor pedig a kutyánk bejöhetett az előtérbe, ott lefeküdt a szőnyegre, és nyugodtan szunyókált.

2009. dec. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
88%
Bezárjuk őket a műhelybe, mert sok idióta még képes és bedob egy petárdát a kertbe. Nem hiányzik, hogy mellettük, vagy akár a szájukban robbanjon. Az biztos, hogy idegesek lesznek és balhéznak, de ha itthon vagyunk, gyakran lemegyünk hozzájuk megnyugtatni őket.
2009. dec. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
75%
Nekünk a kutyusunk nagyon fél Szilveszterkor.Olyankor bezárjuk a kazánházba,felgyújtjuk ott a villanyt,rakunk neki enni és inni,de Szilveszterkor mi otthon vagyunk mindig.
2009. dec. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
19%
Nekünk eléggé fél a kutyánk a tüzijátéktól ezért ha kinyitom az ajtót remegve befut a házba és utána alig lehet kitenni,de az előző kutyám viszont még nálam is jobban tűrte :D Tehát ez eléggé kutyafüggő.Azért megszökni szerintem nem fog.
2009. dec. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Én sztem tuti h elmegyek a haverjaimmal anyuék is tesóm is a házba meg nem jhet be. Nem tom mit csináljunk. Megkötni mégsekéne szerintem!
2009. dec. 5. 14:41
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Garázs sincs, ahová be tudnátok csukni?
2009. dec. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Van de olyan kis hülye h mindent szétszedne. Nahh mind1, majd elviszem magammal, úgyis odavannak érte. Köszi mindekinek:)
2009. dec. 5. 14:46
 9/20 anonim válasza:
39%
az én kutyáim is iszonyatosan félnek de soha nem szöktek el pedig elehtőség van mivel ojan a hely hogy kapu nincs és a keritésen is ki lehet menni...félnek de be mennek a házukba...am mindig van nálunk otthon valaki és ez fontos,de nem hiszem hogy elmenne vagy ha igen akkor vissza jönne az tuti...
2009. dec. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
76%
Tavaly az egyik kutyánk össze-vissza rohangált, mert félt. A másik, kissé süket, de boldog volt, hogy hallott valamit. Megszökni egyik sem akart, bár az, amelyik félt összekaparta az ajtót.
2009. dec. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!