Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Labrador vagy Amstaff?

Labrador vagy Amstaff?

Figyelt kérdés
Melyik kéne nektek?

2013. máj. 7. 19:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Amstaff, van is, és mindig lesz is :)
2013. máj. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem nagyon lehet őket összehasonlítani, tök más a 2 kutya :) Nekem akármelyik jöhetne, bár én valószínűleg nem vagyok elég határozott egy amstaffhoz - úgyhogy akkor inkább mégse. DE kedvelem a fajtát nagyon.
2013. máj. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

elég különbőző természet a két fajta..

én szívesen tartanék mind 2 fajtát..

de én sem vagyok elég határozott egy amstaffhoz ettől függetlenül nagyon tetszenek!

2013. máj. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Labrador :D
2013. máj. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Egyik se, de ha már választani kellene, akkor labi. Az amstaffokból már elegem van, annyit látok errefelé, plusz eléggé szarrá vannak már szaporítva.
2013. máj. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Kezdőknek Labi. Mindenképp.Nekem jelenleg staffom van,és egy schnauzer-labrador keverékem :D Meglepő módon a keverékkel több bajom van,mint a staffal.A staff elvan magának,max. 2x kell rászólni.A keverék borzalmasan energikus,elég szófogadatlan,lassan tanul,hebrencs és nagyon akaratos.Bár még kölyök.Amúgy imádják egymást,sokat játszanak,hál'isten a staff "besegít",jó példát mutat a kicsinek.


Számomra meglepő volt,több staffot és cane corsot felneveltem már,nem voltak magatartási problémáink,de ez a kis keverék néha kiviszi a biztosítékot nálam :))) Viszont nála nyilvánvalóan a schnauzer dominál.


A labradorokkal viszonylag könnyű,tündéri kutyusok.

2013. máj. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Eddig labrador vezet, azt is írjátok meg hogy miért melyik és miért nem :)
2013. máj. 7. 22:48
 8/14 anonim ***** válasza:

Amstaff szép, erős, okos kutya. DE. Semmiképp sem legyen első kutya, se második. Ide mindenképp következetes gazda kell. hidd el, láttam már neveletlen amstaffokat sokszor. Viszont ha jó kezekben van, tökéletes öleb is lehet belőle. Meg még annyi, hogy egy ilyen kutyával nem szívesen engednek be sok hotelbe, ha nyaralni mentek. Ha egy kicsit is el van ontva a nevelés, és azt hiszi, hogy ő a főnök, akkor ajjaj.


A labrador is szép, okos kutya. Ő a tökéletes kezdőknek. Persze ettől még következetesnek kell lenni vele. Nagyon barátságos kutya. ÉS vele bármilyen szállodába beengedne, persze ha engedi a kutyákat a hotel.


Kiképzőként a labradort ajánlom. A kutyasuliban is sokkal tanulékonyabb, és barátságosabb, mint z amstaffok. Persze nem vagyok amstaff ellenes, de nagyon nehéz a nevelése.

2013. máj. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nálunk a sulin van egy nagyon nehéz eset labi. Szóval nem feltétlenül a fajtától függ, hogy milyen kutya lesz belőle. A labit, goldit hajalmosak az emberek nem nevelni, elkényeztetni és abból is lehetnek veszélyes dolgok.
2013. máj. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ahogy én is írtam, minden kutyát meg kell nevelni.
2013. máj. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!