Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi ez a pitbull-mánia mostanság?

Mi ez a pitbull-mánia mostanság?

Figyelt kérdés
Szoktam látni, hogy egyre több fiatal (15-23) vesz pitbull kutyát, és teszi rá a fejét, meg direkt olyan képeket tölt fel facebookra, hogy a pitbullal pózol utána meg a kommentekbe írogatják, "jaajj de széép, én is venni fogok" meg "jaaaj az enyém már 1 éves".. Meg sok emberke azt is mondta, hogy ami nem pitbull az nem kutya..-.-" Okéé én is szeretem a kutyákat, de én nem vagyok leragadva egynél és nem gondolom, hogy a többi kutya nyomorult lenne.. Tudom, hogy a pitbull erős kutya, de nem értem, hogy jött most az embereknek, hogy ennyire "divat" lett szerencsétlen állatokból...?

2013. máj. 9. 22:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Azért divat amiért a dobi, és a roti volt régebben, most menő, de majd megunják...10 év múlva más kell nekik, de nekem nem!
2013. máj. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!