Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ugye hogy felháboritó?

Ugye hogy felháboritó?

Figyelt kérdés
[link]
2013. máj. 10. 12:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ez konkrétan több mint felháborító, azokat is így végezném ki akik elbántak a kutyával. Még mindíg forog a gyomrom! Szerencsétlen csak csóválta a farkát miközben ütötték. Borzalmas:(
2013. máj. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Olyan szép napom volt eddig, most miért kellett ezt? Tudom, francnak néztem meg....
2013. máj. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ez állatkínzás. A kutya nem is támadott, csak játékosan felugrált. Hol történt? Mexikó?
2013. máj. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
óóóó a r....k....anyjukat!!! Szerencsétlen kutya annyira aranyos volt, csak játszani akart :( Az emberek miért képtelenek felfogni egy kutya viselkedését? Mit nem lehet azon értelmezni amikor lefekszik és csóválja a farkát? :S
2013. máj. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Úristen...na ugyanezt megcsinálnám az emberrel is.
2013. máj. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mondjuk ebben az a szörnyű, hogy sokkal borzalmasabb dolgokat is megcsinálnak a kutyákkal, csak azok nem kerülnek nyilvánosságra.
2013. máj. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
És ez a kutya akkor ott, csak a farkát csóválta (és eszébe sem jutott visszatámadni vagy elmenekülni) az utolsó pillanatáig. :(
2013. máj. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 compactegon ***** válasza:

f#sznak néztem meg :'(

megértünk a kipusztulásra.

2013. máj. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Firestorm ***** válasza:
100%

Basszus ilyet többé ne kérlek.

Tudom nem kellett volna megnéznem,bár nem néztem végig,mert már akkor elkapott a sírás mikor a kutyus lekerült a földre...

Mocsok szemétládák,hogy szakadt volna az édes mucijukba a fejük.Ő csak játszani akart és aztán menekülni szeretett volna,amit nem hagytak neki!DE kérdem ÉN,hogy az a sok mulya degenerált idióta ember,miért nem ment oda leállítani őket?????Ha előttem valaki ilyet csinált volna,tuti elveszem a kutyát tőle!

Volt már ilyen tapasztalatom 7 éves koromban,amikor egy ismerős hozott először és utoljára haza suliból az alatt a 30perces út alatt össze vissza vert egy kölyök rotit,csak azért,mert odaszaladt egy idegenhez.Mikor haza értem szóltam anyunak aki abban a pillanatban elkobozta a kölyköt a pasitól.Soha többé nem kapta vissza és én soha többé nem láttam,anyu azt mondta,hogy nem kell olyan ismerős,aki állatokat kínoz és megakarta ölni a kis kutyát.

2013. máj. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Most miért kell ilyen kérdéseket kiírni?
2013. máj. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!