Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyáról és oltásokról van...

Kutyáról és oltásokról van szó! Ugye nem lesz baja? Többi lent!

Figyelt kérdés
Mielőtt bárki elkezdene szidni,hogy akkor nem kellett volna kutya stb stb...leírom részletesen a problémám.Vettünk tenyésztőtől egy kutyust és akkor volt 1 db kombinált oltása,amikor nekem megszűnt az állásom és komoly pénzügyi problémákkal küzdöttünk.Etetéssel ilyenekkel nem volt gond,mielőtt valaki ilyenre gondolna,csak hát az oltásokkal.Most 8 hónapos a kutyus és most már eltudjuk vinni orvoshoz.Milyen oltás lesz az eső amit kapni fog??valamint hogy lesz e baja attól hogy ennyi idő kimaradt.Megértő emberek válaszát várom,a többiek kérem menjenek másik kérdéshez.
2013. máj. 7. 23:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Veszettség ellenije sincs meg?

Az az egy a kötelező, a többit nem kell beadatnod nyugi.

Bajod csak neked lehet ha kimarad a veszettség elleni, mert pénzbírságot is kaphatsz érte.

2013. máj. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A veszettség ellenit beadatjuk neki holnap,de nem lesz tőle baja hogy ilyen "idősen" kapja az elsőt?
2013. máj. 7. 23:24
 3/6 anonim válasza:
100%
Nem lesz tőle semmi baja!!! Nyugi!
2013. máj. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%

Az én keverék kutyám semmilyen oltást nem kapott meg kölyök korában. Nem azért, mert nem volt rá pénzem, hanem azért, mert akkoriban még nagyon tájékozatlan voltam. Igaz, sétálni se vittem még akkoriban.


Nem lesz semmi baja, ha most kapja meg őket, bár azt nem tudom, hogy milyen oltásokat fog kapni.

2013. máj. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek nagyon :)
2013. máj. 7. 23:37
 6/6 anonim ***** válasza:

A veszettség,amit kötelező beadatnod,viszont általában megkérdezik,hogy szeretnél-e kombinált oltást.Felnőttként is elkaphat betegségeket,amiket azzal megelőzöl.Persze a betegség kezelése többe fáj,így érdemes beoltatni nem csak veszettségre.Semmilyen időbeli probléma nincs.A talált kutyákat is rögtön beoltják,függetlenül a koruktól.


Sok sikert és ne aggódj,nem lesz baj :)

2013. máj. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!