Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Már a tegnapi injekcióktól...

Már a tegnapi injekcióktól rendbe kellett volna jönnie ugye?

Figyelt kérdés
kutyusom keddre beteg lett (kullancsok voltak benne) meg is kapta még az nap az imyzolt. szerdára jó lett, csütörtökön délelőtt is jó kedve volt, de estére megint bágyadt lett. tegnapra már alig bírt felkelni. tegnap kapott még egy imyzolt, egy antibiotikumot, és egy másikat esetleges mérgezés ellen. enni semmit nem eszik keddtől, inni iszik, de eddig kb 2 perc után ki is hányta, ma még nem láttam hányni. tegnap egyik hányása zöldes sárgás volt. már az injekciónak hatni kellett volna ugye? próbáltam kölcsönkérni hogy be tudjam vinni egy állatkórházba de nem kaptam, szóval nem tudok többet tenni érte. beleszakad a szívem :'(
2013. ápr. 27. 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Mondd...még hányszor írsz ide ?

Senki nem fogja tudni megmondani, mi lesz a kutyáddal. ha arra számítasz, valakik segítenének anyagiakban, akkor meg írd le pontosan, hogy segítséget kérsz. Talán lesz, aki megteszi.

2013. ápr. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hívd fel a dokit, aki adta az injekciókat, kérdezd meg, mennyire normális, hogy még ilyen rosszul van. Az evéssel kapcsolatban mit mondott? Nekem ugyan nem mérget evett a kutyám, de egy kavargó, beteg gyomor nagyon kevés dolgot tud magában tartani. Folyadékot mindenképp próbálj beleerőltetni, vagy húsleves leszűrt levét, ha ma még nem hányt. Az antibiotikumtól, az éhségtől is hányhat, gondolj bele elég sokat erőlködött szegénynek a gyomra.


Lényeg, hogy ha azt mondja telefonban a doki, hogy nem normális hogy ilyen rosszul van, megkérheted hogy részletbe add a pénzt. Meg szokták engedni, pláne ilyen hirtelen bajokra.

2013. ápr. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ma 12:20

Egyáltalán nem rosszindulatból írtam. nagyon sok embernek anyagi gondja van sajnos. És volt már olyan, segítettek neki.

2013. ápr. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha ért hozzá valaki, sem tudja megmondani, mi a helyzet. Vérképet kellene csinálni, hogy lehessen látni, hogy mi a helyzet a vesékkel, a májjal, kialakult-e autoimmun reakció, utána tovább kezelni. Ez mind pénzbe kerül, sok-sok pénzbe, úgyhogy az első hozzászólás jogos volt. A tiéd meg gusztustalan.......
2013. ápr. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!