Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Advantix spot on-ról mi a...

Advantix spot on-ról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Kullancs ellen kell. Tudom, hogy 100 % védelem semmivel nincs, de érdekelne hogy ki mivel védi a kutyáját. Nyakörv sajna kizárva, ha rajta van azt hiszi sétálni megyünk és csak ül és vár :)
2013. máj. 10. 13:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Az egyik kutyámon ilyet használunk. Advantix mellett soha nem találtunk még benne kullancsot. Egy hónapig véd a szer, egyszer két hetet csúsztunk a következő adag rácsöpögtetésével és akkor volt benne kullancs, szóval tényleg működik. Semmilyen káros mellékhatását nem tapasztaltuk.
2013. máj. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én 2 hónapja használom a kutyán.Eddig nyakörvünk volt (foresto) de sajnos lejárt,és most nincs pénzem forestora.Tudom,hogy így drágább havonta csepegtetni,de havi 3 ezret tudok rá áldozni,egyszerre a forestot kifizetni,most sok lenne.


A kérdésre válaszolva:

Nekem bevált,az elmúlt 2 hónapban (amióta használjuk) se bolha,se kullancs,se semmi.Minden rendben.Pedig veszélyeztetett területen lakunk,ráadásul a babéziával fertőzött kullancsok száma is 80%!

Idén még egy db kullancs se volt benne.Lekopogom :))

2013. máj. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi is használjuk. A poén, hogy scalibor nyakörv is van rajtuk, aztán nemrég tettünk rájuk advantixot. Azóta rágják magukat (bolháznak). Még nem jöttem rá, hogy allergia, bolha, vagy valami más...
2013. máj. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!