Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen ízületvédőt vegyek az...

Milyen ízületvédőt vegyek az idős kutyámnak?

Figyelt kérdés
14 éves kutyám van, a hátsó lábaira nehézkesen jár. Rizs+hús+zöldséget kap, mellé multivitamint és csonterősítőt, amit a doki ajánlott. De elvittem hozzá ezzel a gonddal és annyit mondott,h ez a korral jár max fájdalomcsillapítót tud adni rá, én meg nem fogom azzal tömni a kutyámat! Milyen általános ízületvédőt ajánlanátok kifejezettem idős kutyáknak? Először kipróbálnám, és ha nem hat, akkor felkeresek egy másik orvost.

2013. máj. 10. 14:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért a fájdalomcsillapítás sem smafu, nyilván te is szedsz olyat, ha fájdalmaid vannak. A kutyusnak is jár, hogy ne fájjon.

Egyébként a mi kutyánk egy tengeri kagylópor-alapú ízületvédőt szed, szegénynek nagyon rossz a térde. Most nem jut eszembe sajnos a neve, de összességében bármelyiket veszed és tengeri eredetű porcot tartalmaz, az jó. A humán gyógyszerekben is hasonló van.

2013. máj. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
zöldkagyló kivonat néven keresd az ízületvédőt
2013. máj. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt! [link]
2013. máj. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Én nem szedek, sőt a családomban se szed senki fájdalomcsillapítót. Pont ezért ellenzem. DE, ha hosszú távon nem múlik el neki, nem fogom hagyni szenvedni, és adok neki, de akkor mindenképpen konzultálok majd más orvossal is előtte.

Köszi a választ! :)

2013. máj. 10. 14:08
 5/9 A kérdező kommentje:
Hu ez jól hangzik,és baráti áron is van! Köszi!Fressnapf-ban lehet ilyet kapni? Esetleg van tapasztalatod vele?
2013. máj. 10. 14:10
 6/9 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, iras neki a dokival rimadylt, remélem jól irtam. Nekem is azt adtak a kutya izületi fájdalmaira, nagyon jó. Nem kell folyamatosan szednie csak ha látom a mozgäsán hogy fájdalma van egy hétig kapja.
2013. máj. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azt hiszem a fressibe nincs, netről rendelem én is. Nagyon jó. Kúraszerűen, de folyamatosan is adhatod és nem lehet túladagolni.
2013. máj. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
GF600-at szokták javasolni.
2013. máj. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Zöldkagylót!

Ez lehet kifejezetten kutyáknak való (bár csak árban különbözik sokszor az emberitől), pl. GF600 vagy Luposan.

De lehet kapni olcsóbban, embereknek valót (nem tartalmaz semmi olyat, amit a kutya ne ehetne), pl. ezt (60 kg-ig napi 1 kapszula) ill. a netboardos dp-s fórumban vannak páran, akik lazacolajjal egészítik ki és nagyon sok esetben segített a dp-s kutyákon!

[link]

2013. máj. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!