Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Labradort vagy simaszőrű...

Labradort vagy simaszőrű foxit ajánlanátok első kutyának?

Figyelt kérdés
Valamennyit hétköznap is tudnék foglalkozni vele, de inkább hétvégéken. Tudom mindkettő nagy mozgásigényű, de kertes háznál lakunk. Mint fent írtam nincs személyes tapasztalatom a kutya tartásban, de úgy nagyjából tudom a nevelési alapszabályokat. Amúgy a bokrokra, virágokra mennyire veszélyesek ?

2013. máj. 10. 19:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
58%
Ha csak a kettő közül lehet választani, akkor inkább labradort. A foxit alig lehet "lelőni" ha kan, ha kifogsz egy olyan vérmérsékletűt, akkor szökőssé is válhat. az tény, hogy macskát, egeret, patkányt levadászná.
2013. máj. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
65%
Egy labrador szerintem sokkal jobb első kutyának. A virágokra a foxik "veszélyesebbek" de ők a jobb házőrzők nem a labradorok. Első családbarát kutyának labradort ajánlom.
2013. máj. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
54%
Labrador.ha mar a kettobol kell valasztani.
2013. máj. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
"Valamennyit hétköznap is tudnék foglalkozni vele" - akkor plüss formájában bármelyiket, pláne ha a virágokat is féltitek.
2013. máj. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
62%
Csak foxit ne azok idegbetegek ha nem foglakoznak velük eleget, nagyjából nem tudsz még semmit a kutyákról.Minden kutya veszélyes a virágokra, bokrokra főleg ha kicsik.Ha ez oylan nagy gond, akkor kerítsd el a növéyeket hogy a kutya ne férjen hozzá.Első kutyának valamilyen könnyen kezelhető kutyafajta kéne, és olyat válasz az alomból ami nem izgága, hanem nyugisabb mint a többi.
2013. máj. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Mostmár hamarosan itt a nyár tehát, ha kell akár egész nap foglalkozhatok vele hétköznapokon is. De úgy tűnik inkább labradort érdemesebb első kutyának bevállalni. Amúgy hány hónapos korukban a legérdemesebb beszerezni őket ?
2013. máj. 11. 11:24
 7/15 anonim ***** válasza:
32%
Labradort!!!!!Nekünk is az van.Kevésbé izgága mint a foxi, igazi kert kutya a házba be sem jön.Csak a szilveszteri durrogtatás alatt cca 3 órára.
2013. máj. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
40%
Labradort! És a legjobb az ha 8 hetes korában kapod meg.(az sem baj ha 6-7 hetes de a legjobb az ha 8 hetes)
2013. máj. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
38%

Első kutyának?

Szívem szerint a foxit kitiltatnám elő kutyának. Labrador.

2013. máj. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Miss Cute válasza:
0%
Labradort:)) nekem is van egy és imádom:))<3 kertbe ajánlott tartani, de a mienk télen benn van a saját foteljében:DD
2013. júl. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!