Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Túlságosan kanos a kiskutyám!...

Túlságosan kanos a kiskutyám! Ez normális?

Figyelt kérdés
Van egy most 5 hónapos bichon bolognese kiskutyám és nagyon kanos.Múltkor csak egy kicsit volt piros a nemi szervének a vége,de most teljesen fel volt izgulva és az egyik plüss kutyán gyakorolt.(mondjuk ez nem újdonság,már 3 hónapos kora óta 'molesztálja' a plüss kutyát) Ha már most ilyen,nem lesz még rosszabb,ha felnő?
2013. máj. 7. 19:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha rajtatok is csinálja akkor van gáz. Amúgy valószínűleg csak dominál, mivel még 5 hónaposan nem valószínű, hogy ivarérett. 3 hónaposan meg pláne nem, így nem lehet kanos.
2013. máj. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem,rajtunk sose csinálta.Van két,az ajtót támasztó kutya,azokon csinálja.Ma teljesen vörös volt a nemi szerve (mintha véres lenne)
2013. máj. 7. 19:30
 3/14 anonim ***** válasza:
26%
huzzatok fel alsogatyat a fenekere szomszed is ezt csinalta es igy lehet szokatlan lesz de nem lesz veres
2013. máj. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
27%
Nállunk az ivartalanítás oldotta meg a dolgot, addig ő is próbálkozott a játékokkal de azután abba hagyta.
2013. máj. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Tiltsátok le róla, neveljétek meg és mozgassátok le alaposan. Ez testileg és lelkileg is egészségtelen viselkedés, szóval vegyétek komolyan. A tökölés segíthet valamennyit, de önmagában nem megoldás.
2013. máj. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
LoL, ez inkább dominancia, tiltsd le.
2013. máj. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
53%
4-es vagyok, igazd van. Mi is utánna kezdtünk sulizni, és a tücskölő játékokat is kidobtam. Gondolom ez is hozzájárúlt hogy normalaizálódott a helyzet.
2013. máj. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ne engedd neki! Szólj rá, vedd el a plüsst. Elve gond van, ha a kutya a Ti jelenlétetekben ezt csinálja.

Ha nem változattok valamit (leginkább az ivartalanítást javaslom) akkor ebből később komoly fizikai és pszichés problémái lesznek a kutyának. Más kutyákra is rá fog mászni, és ha majd ez egy nagyobb testűnek nem tetszik, akkor nagyot fog kapni...

2013. máj. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ez a viselkedés teljesen normális az olyan kutyáknál, akikkel nem foglalkoznak megfelelően, nem nevelik őket normálisan. Ez neked szól, azt mutatja, hogy mint vezető, nem tudsz érvényesülni. Nincs tekintélyed.
2013. máj. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Kérlek ne ítélkezzetek anélkül,hogy tudnátok mi a helyzet.Igenis van tekintélyem,én vagyok a falkavezér.Ha ez lenne a gond,arról már tudnék,nem véletlenül tettem fel a kérdést.Kutya oviba is járunk,teljesen rendben van a kutyám.Eddig játékból csinálta,de tegnap rendesen 'fel is volt izgulva' Lehet,hogy azért mert most kezdődött meg az ivarérése?
2013. máj. 8. 11:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!