Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS! Árván maradt 4 kiskutyám...

Niky79 kérdése:

SOS! Árván maradt 4 kiskutyám . Alig 1 hetesek. Kutyatejpótlot adok nekik Royal-t de hiába próbálkozom cumikkal. Különböző méretű formájú. Fecskendővel pipettával kutya cumisüveggel, egyszerűen nem nagyon akarják elfogadni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mindig kilökik a tápot és azt is amivel adnám nekik. De az ujjamat szopizzák. Mit tegyek?Nem kellnek fel mindig én keltem fel őket 2-3 óránként simogatom nedves vattával, plüss kutya megoldott és a meleg fekhely is. Mégsem akarnak enni. MIT TEGYEK? Nagyon aggódom értük . Már 24 órája fent vagyok velük és azóta "kínlódunk" több kevesebb sikerrel. Kérem segítsen aki tud. Hogy etessem őket? Niky

#etetés #Újszülött kiskutya
2013. ápr. 26. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Néha kényesek a cumin a lyuk méretére, próbáld azt variálni, kicsit nagyobbra tágítani. Ha érzik, hogy dől a tejcsi, talán rájönnek, hogy mire jó az a cucc a szájukban.
2013. ápr. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kérdezz meg valami állatvédő szervezetet, a legtöbbjükben neveltek már kölyköket, és tudnak tanácsot adni. Legközelebb meg ide válaszolj inkább, ha mondandód van, hátha ez a beszélgetés majd egy másik alom életét menti meg egyszer. Hiszen ez a _gyakori_kérdések.
2013. ápr. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Esetleg dobj fel hirdetést, hogy szoptató mamát keresel a kutyáidnak.
2013. ápr. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szegények, mi történt az anyával?
2013. ápr. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Anyuci sajnos meghalt....de örömhír, hogy végre ma este ettek, és nem is keveset! Remélem már nem lesz semmi baj.
2013. ápr. 26. 21:01
 6/7 anonim ***** válasza:

a szülésbe?

állatorvos volt?

2013. ápr. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Anyukát elütötte az autó :( állatkórházba vitték a kicsiket "leadni" onnan egy barátunk szólt, hogy kutya imádóként felnevelném-e őket. A válasz természetesen igen volt. Szomorú hír viszont, hogy a 4 kiskutyából 1 maradt életben mert parvósak voltak, ami csak akkor derült ki amikor a nálam a 4 napjukat töltötték. Ezt sajnos magukkal hozták :( Kitartó ápolás, orvosi, kórházi kezelés után meghalt: Anonim, Kirándulós, Hercegnő. De aki bearanyozza a napunkat Lucifer! Ő viszont egy igazi tünemény. 2 óránként eszik, csak mellettem alszik el és mindig kiköveteli magának a figyelmet. Próbálunk tanulni járni ami napról-napra jobban megy, ma már 70-80ml-ert eszik egy evésre és a fogacskáink növekedése is beindult! Imádom!
2013. máj. 14. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!