Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Barátnőmmel elmennék kutyát...

Barátnőmmel elmennék kutyát sétáltatni. Ő is hozná az övét és én is az enyémet. Mit csináljunk, hogy ne kapjanak össze? Hogyan ismertessük őket össze?

Figyelt kérdés
Mind a két kutya szuka, az egyik kis termetű, a másik közepes/nagy.
2013. máj. 11. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert már biztosan tudjátok, hogy össze fognak kapni vagy mi?
2013. máj. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az én kutyám minden kutyát megugat. Ebből gondolom. Bár nem egy nagy verekedős, inkább csak ugat. De jobb ha felkészülök mindenre, nem?
2013. máj. 11. 17:14
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Semleges területen, laza pórázon (vagy szabadon) engedjétek őket összeszimatolni, de nagyon fontos, hogy ti nyugodtak legyetek! Egyébként ha együtt sétáltok, könnyebben elfogadják egymást, csak kell előtte egy gyors lecsekkolás...
2013. máj. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
3. vagyok. Nem mindegy, hogyan ugat. Ha agresszíven, azt kezelned kell, ha türelmetlenül, akkor meg kell nyugtatnod mielőtt odamentek más kutyákhoz, hogy ne pörögje túl a szituációt, ha pedig bizonytalan, fél, akkor nagyon magabiztosan vezesd jól szocializált kutya közelébe, hogy feloldódjon, de ne erőltess egyszerre túl sokat.
2013. máj. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!