Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyátok az életetetek része?

A kutyátok az életetetek része?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy bárhova mentek, veletek van. Automatikusan olyan kávézót, nyaralót és egyebet kerestek ahova a kutya is veletek mehet... Egyszóval ő ugyanolyan családtag? Kinti vagy benti kutyus?

2013. máj. 11. 17:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Igen, az életünk része. De azért vannak programok kettesben és külön-külön is. Nem minden a kutya/kutyák körül forog. Csak majdnem minden :D
2013. máj. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
1es vagyok. Kinti-benti kutyusok.
2013. máj. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
igen,benti
2013. máj. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
68%
Nekem kinti, és évente egyszer tuti velünk jön nyaralni, de olyan helyre megyünk, ahol van kert, zárt, és el lehet ott engedni. Hotelbe nem vinnénk, ahhoz nagy. A programjaink nagy részébe megpróbáljuk beilleszteni őt is. (napi sétán túl)
2013. máj. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen az életem része, de szerintem ez nem azt jelenti, amit te lírtál. Aki nem tud a kutyája nélkül meglenni 5 percig az nem egészséges, emellett a kutyát sem kezeli szakszerűen. Semmi baja sem lesz ha nem jöhet velünk kávézni. És az embernek is szüksége van külön töltött időre. Én nem fogok depresszióba esni ha valahova nem jön velem a kutyám, és ő sem fog. Nem körülötte forog az életem, a családtag nálam nem ezt jelenti.

Nyaralni meg nem szeretek, ezért ez kiesik a képből. A kutyát néha elviszem nyaralni. Ez azt jelenti, hogy elmegyünk terelő táborba, kutyaiskolás táborba vagy ilyen helyekre. Ez értelemszerűen róla szól, tehát az más mint amikor hozzá alkalmazkodik a családi üdülés.

Kint is van meg bent is. Bár gondolom most azt akarod bebizonyítani, hogy a kinti kutyákat elhanyagolják, a bentieknek meg arany élete van.

2013. máj. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretem néha ide-oda elvinni magammal, de nélküle is vannak programjaim. Viszont nyaralni nem megyek nélküle :) Benti kis dög :D
2013. máj. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Két kutyánk van, 2*65kg. Kinti-benti. Nyaralni nem mennénk nélkülük, ha városi programot csinálunk oda is jönnek. Moziba vagy bevásárolni azért nem visszük őket magunkkal. ;)
2013. máj. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Igen :)

Panel kutyus, csak olyan helyre megyünk nyaralni, ahova ő is jöhet. Munkahelyem kivételével szinte mindehova jön velem.

2013. máj. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
73%
nyaralni sosem viszem őket , az csak rólam, és a gyerekekről szól. viszont az egész nyár nekik egy hatalmas nyaralás. Napi szinten fürdés, tréning, játék. Bevásárolni elviszem az egyiket, mert őt külön futtatom, és utána vásárolok, de addig elücsörög a boxában a kocsiban. Kint is vannak, és bent is vannak.
2013. máj. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ja, de azért szerintem túlzás, ha valakinek folyton a seggében van. Mivel van életem, vannak céljaim, hobbijaim, érdeklődésem a kutyákon kívül is, így azoknak is szentelek időt. És kicsit érdekesen nézne ki, ha mondjuk egy múzeumba, egy rockkoncertre vagy egy színházba elvinném a kutyát. Nem is tudnék igazán figyelni, mert folyton a kutyát figyelném, hogy mit csinál.

Nyaralni megyünk a kutyákokkal is egy rövidebb időre belföldre, de elmegyünk egy városnézős kikapcsolódásra is külföldre, ahova nem is tudom, és nem is akarom vinni a kutyáimat.

2013. máj. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!