Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a jobb a textil szállít...

Melyik a jobb a textil szállítóbox vagy a fémrácsos szállítóketrec?

Figyelt kérdés
Arra kéne, hogy a kutyámat versenyek alatt be tudjam tenni, és lenyugodjon kicsit. A rácsos jobban szellőzik, viszont úgy lát mindent maga körül, ami valószínűleg nem hagyja pihenni. A textilbox nem szellőzik úgy, viszont legalább elszigeteli kicsit. Melyiket ajánlanátok, és ti mennyiért vettétek?

2013. máj. 11. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Mekkora a kutya? Szerintem a fémrácsos jobb. Strapabíróbb, könyebben tisztítható. És egyszerübb a hordozása.
2013. máj. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
10 kilós, 42 cm magas. Úgy számoltam, minimum 60*40*45 centis kéne (h*sz*m)
2013. máj. 11. 21:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor a fémrácsos jó lenne neki. :)
2013. máj. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a fém biztonságosabb, egy izgágább kutya a textil boxot 1 másodperc alatt szétbontja. Mi árnyékos részt keresünk, és lepedővel letakarjuk a ketrecet. igy szellőzik is, és a kutya is tud pihenni. Ráadásul azért pár percre igy biztonságban tudod otthagyni.
2013. máj. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

a textilnek előnye, hogy könnyű és könnyen össze rakható viszont kijutni is egyszerűbb belőle a kutyának, a rácsos viszont strapabíróbb de sokkal nehezebb.

Nekem rácsosom és textilem is van, a rácsost jobban szeretem, azt letakarom egy pléddel és elöl hátul azért kilát, igaz a textil könnyebben mozgatható de sajna könnyebben is szakad

2013. máj. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! A rácsosakat ugyanúgy össze lehet hajtogatni?
2013. máj. 11. 21:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen a fémrácsos. A textilt megrongálhatja, én biztos nem érezném, hogy biztonságban van benne a kutya. Kocsiban is könnyebben megsérülhet, mosni is nehezebb. Szerintem nem éri meg az árát sem ahhoz képest, hogy miből van. Annyi, hogy a fémrácsosnak több hely kell. Ha zavar, hogy kilát, egyszerűen letakarod.
2013. máj. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!