Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hím vagy nőstény kutyus való...

Hím vagy nőstény kutyus való lakásba?

Figyelt kérdés
Melyik szerencsésebb lakásba?
2009. szept. 30. 18:47
 1/7 anonim ***** válasza:
2009. szept. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Egyik sem!

Lakásba NEM való se kutya, se macska.

2009. szept. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igen van benne valami, de én nem németjuhászt vagy más nagytestű kutyát vinnék lakásba (mert az már állatkínzás szerintem) hanem egy kis yorkshire terrierre gondoltam.
2009. szept. 30. 19:17
 4/7 anonim ***** válasza:
46%
Saját tapasztalat: A lánykutyák félévente tüzelnek, ami azzal járhat, hogy összevérzi a lakást. Ez akkor kellemetlen, ha a bútorokra is felmegy. Márpedig felmegy! Ez üzletben kapható kutyabugyival kiküszöbölhető. A fiúkutya hajlamos a jelölgetésre. 2 csepp pisi ide, 2 csepp oda.A pisijük nagyon büdi. Ivartalanítással enyhíthető a szag és a hajlam is. Remélem segítettem.
2009. szept. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%

A lánykutyák félévente tüzelnek, ami azzal járhat, hogy összevérzi a lakást. Ez akkor kellemetlen, ha a bútorokra is felmegy. Márpedig felmegy! -> Erre van megoldás, ivartalanítás+nevelés.

A kutya nem a kanapéra és az ágyra való (az alfa egyed, vagyis a gazdi helyeire) hanem a földre és a saját kis kutya-ágyába/házába...

2009. szept. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

lakásba?

tök mindegy !

ha ivartalanítva lesz, akkor semmi gond !

a kis testűek könyebben mozognak a lakásban , ennyi a különbség a méretek között.

nagyobb testű kutyának nagyobb hely kell .

szerintem ivartalanított szukával könnyebb bánni .

lényegesen kevesebb a probléma ,mint egy nem ivartalanított kutyánál.

különben,a kis termetű kutyákkal sok esetben, sokkal nehezebb bánni ,mint egy nagyobb testűvel !!!

nem a méret,hanem a hozzáállás a lényeg :)

2009. okt. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Közepes, sőt tágas lakásban nagytestű kutya is minden gond nélkül tartható, egyáltalán nem állatkínzás amíg annyit van mozgatva amennyire szüksége van. Én közepes termetű ivaros lány kutyát tartok a lakásban és semmi gondom nincs vele, naponta járunk az erdőbe sétálni (vagy is inkább futni, játszani), ez több órás program, azon kívül minden wécézésnél jól meg is sétáltatom.
2009. okt. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!