Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csak fekszik egész nap?

Miért csak fekszik egész nap?

Figyelt kérdés
Nemrégen kaptam egy 4 hónapos shih tzu kiskutyát, de nem akar játszani a játékaival, pedig próbálom rávenni, jön utánunk, kedves, de csak fekszik egész nap. Lehet azért, mert ahonnan hoztuk sok kutya volt rajta kívül? A szabadban nagyon szeret, meg sétálni is, de így nem tudom, hogyan tanítsam meg bármire is :/

2013. máj. 13. 11:34
 1/5 anonim ***** válasza:
ha szeret sétálni vidd sétálni, ha szeret kint lenni, akkor menj ki vele a szabadba és ott kezd el játszani vele. Egy idő után fog mennni. Lehet eddig egy ember sem játszott vele, csak kutyák, és nem tudja kezelni még a dolgot. Tanítsd meg neki h hogyan lehet játszani. Nem kell feltétlenül eszköz hozzá, próbáld ki h csak elkezdesz kergetőzni v birkózni vele a szabadban.
2013. máj. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kergetőzni már kergetőzött tegnap, az megy neki nagyon :) és fut öcsém után is. Amint egy kicsit jobb idő lesz kimegyünk majd!!
2013. máj. 13. 11:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért egy jó dokival átnézetném,nincs-e baja,nem fáj-e valamije.
2013. máj. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen, gondoltam rá. Csak alszik egész nap... :/ pedig még kölyök és elvileg játszania kellene meg tele kéne hogy legyen életkedvvel, hiába bent van most, mivel kint ugye hideg van.
2013. máj. 13. 13:15
 5/5 anonim ***** válasza:

Elvitted dokihoz?Olyan betegségek tünete is lehet a kedvetlenség,levertség,ami gyógyíthatatlan,ha nem kezdik idejében kezelni.

Akitől vetted,azt felhívtad már tanácsért?Vannak papírok,garancia a kiskutyához?

2013. máj. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!