Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2 hónapos collie-t már vihetem...

2 hónapos collie-t már vihetem sétáltatni?

Figyelt kérdés

2013. máj. 13. 15:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem viheted, persze figyelj oda a többi kutyára nehogy megijedjen. :)
2013. máj. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

illetve tanítani már van értelme ilyen korban a kiskutyát?


Jöhet valami oldal, ami colliek táplálásáról, tanításáról, meg mindenéről szól.

2013. máj. 13. 15:47
 3/10 anonim ***** válasza:
nem hiszem, hogy jó ötlet. gondolom, csak két oltása van még.
2013. máj. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
általában 2. vagy a 3. oltástól lehet vinni sétálni 12. héten túl.
2013. máj. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én azért megvárnám a 2-3. oltást, illetve a doki engedélyét. Bárhol összeszedhet betegséget.
2013. máj. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nem 2-3, hanem minimum a 4.-et ki kéne várni, azelőtt csak saját felelősségre.
2013. máj. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
a 4. oltást nem kell megvárni mert azt a 5. hónapban kapja!
2013. máj. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
hát jó, nem ismerem a ti programotokat. A mi programunk szerint 12 hetesen kapja a 4. oltását, ami a második kombinált. és mi azt megvárjuk.
2013. máj. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
két oltása volt a kutyánknak mikor elhoztuk. Hazajött és utána már vittem sétálni. Szoba tiszta is hamarabb lett. Köszöni szépen makk egészséges. Figyelni kell rá hogy semmit ne szedjen fel, ne nyaljon fel, más kutyákra is figyelni kell, kóbor kutyák... kétes küllemű kutyák(hiába gazdival van, van a környékünk olyan akihez biztos hogy nem engedném oda..). Vidd tiszta helyre, ahol se szemét, se kutyagumi nincs. Ha figyelsz rá nem lesz gond. Minden kutyámat a 2 hónapos kora után vittem sétálni általában meg volt a két oltásuk.
2013. máj. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Oltási programól függ, mi is 4 oltás után vihettük sétálni, akkor 13 hetes volt.

Igazából ha van oltott kutyája egy ismerősnek, inkább vele barátkoztatnám kerten belül, mi is azt csináltuk. Semmi baja nem lesz attól, hogy egy-két héttel később viszed sétálni, viszont attól lehet, hogy korábban. D ez gazdira van bízva, van, aki nem ilyen izgulós.

2013. máj. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!