Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek melyik border...

Szerintetek melyik border collie kennel jó frisbee-re és agility-re?

Figyelt kérdés

Ez lesz az első agility-s és frisbee-s kutyám, de komolyabban szeretném vele űzni ezeket a sportokat, szeretnék vele komolyan versenyezni.

Szerintetek melyik kennelek a jók erre a célra?

Már sok kennelt néztem, de az a baj, hogy nagyon sok a show vonalú kennel és eddig még nem találtam egy jó munkavonalú kennelt sem. Amit meg találtam ott nincsenek most eladó kutyák és tervezett alom sincs.

(Kérlek benneteket, hogy csak jóindulatú válaszokat írjatok!)

Előre is köszönöm a segítséget!


2013. máj. 10. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:

a MOST-al van a problémám. Egy jó kutyára várni kell.

Blessedborders kennelbe most volt fedezés amúgy. Ő jó munka kutyákat csinál.

2013. máj. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Blessed Borders, Magic Shepherd, Perfect Sense. Perfect Sense kutyák mondjuk elég nagyok.


A Blessed Borders-nél még csak most lesz a fedeztetés, ha a szuka betüzel - viszont az az alom kifejezetten jó lesz agira, frizbire. Könnyű testalkatú, sportos, drive-os, kifejezetten sportra alkalmas kiskutyák várhatók. Ha onnan lesz kutyád e célra, biztos nem ér majd csalódás! ;) És ha tényleg komolyan gondolod, akkor teljesen show vonalú kutyát nem ajánlok, csak hobbi sportra.

2013. máj. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. máj. 12. 11:22
 4/4 anonim ***** válasza:
A Lucky Summer kennel?? Barátnőm tőlük vett kiskutyát és iszonyat milyen jó az a kutya már most :-o elképesztő!!
2013. máj. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!