Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Move And Parcel költöztető...

Move And Parcel költöztető cégről hallottatok már?

Figyelt kérdés

Személyes tapasztalatom osztanám meg. Érdeklődtem náluk és az alábbi levélváltás zajlott le:


én: "Kedves XXX,


olvastam a hirdetèsuket, miszerint szàllìtanak àllatot... Ember is tarthat esetleg magukkal? Valòjàban azèrt kèrdem, mert a kutyàmmal kellene lejutnom Triesztbe a nyàron.


Koszonom elore is vàlaszàt: xxx"


Ők:

"Az ilyen kisasszonyokra semmi szuksegunk,

foleg nem egy postakocsiban....

a csivavaddal felulsz a buszra v repulore es mesz...


sok sikert..."



2013. máj. 14. 16:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Pfff... No comment. Facebookon van csomó kisbuszos aki EU-n belül utaztat, általában lehet kisállatot is vinni. Keress rá.
2013. máj. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

valószínű azért kaptál ilyen választ mert a szitu/kérdés maga olyan mintha egy taxit bérelnél magatoknak.


"Valòjàban azèrt kèrdem, mert a kutyàmmal kellene lejutnom Triesztbe a nyàron."


egész biztos hogy más jellegű választ kaptál volna ha pl. azt írod hogy aggódsz hogy a kutya jól legyen. félted, szem előtt akarod tartani stb. és megoldható lenne e hogy vele legyél. most tök őszintén, olvasd vissza magadat.

2013. máj. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Szerintem semmi sem jogosít fel egy céget, vagy embert, hogy így válaszoljon. Fuvarvállalat, mint ahogyan a taxi is. Én fizetek, ők szállítanak.
2013. máj. 14. 18:53
 4/13 A kérdező kommentje:
Elsőnek köszi, megnézem.
2013. máj. 14. 18:55
 5/13 anonim ***** válasza:

Elég idióta lehetett, aki a választ írta, de azért a Te kérdésed sem volt egyszerű :D

Amúgy busszal olcsóbb.

2013. máj. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
tény hogy szebben is megfogalmazhatták volna. de mivel ez nem egy limuzincég így talán eltekinthetünk a dolog ama részétől hogy az emberekkel való megfelelő kommunikáción volna még mit csiszolni. ugyanakkor ahogy már írták ez egy postakocsi. tehát ez nem azt jelenti hogy szépen leutazunk a kiskedvencünkkel az ölünkben egy adott pontig. itt a kutyát -gondolom- "csomagként" boxban szállítják. egy postakocsi és egy taxi -pénz ide vagy oda- valahogy még mindig nem ugyanaz, és nem is ugyanazt a célt szolgálja.
2013. máj. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
nem mellesleg ez kb. olyan mintha bemennél egy hamburgeres büfébe és egy gordon blue-t vagy egy akármilyen éttermi színvonalú ételt akarnál rendelni. nyilván onnan is elhajtanának.
2013. máj. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Értem, hogy mit mondasz, és még rendben is lehetne, de èn pont a hangnem miatt osztottam meg. Meg hàt ők csak annyit hirdettek a FBon, hogy állatokat szállítanak. A McDonald's sem fog lecs*szni, ha kaviàrt kèrnék. Fogyasztòvèdelem, tudod, ezzel nem csàbìtja a klienseket. Azèrt megnèztem volna, ha odatoltam volna neki egy tetemes osszeget, vajon nemet mondott volna-e. Nem mellesleg nem pezsgozni akartam az autòban, hanem esetlegesen a boxtèrben eluldogèlni. Egy èpeszu ember max azt mondja, hogy bocs, nem.
2013. máj. 15. 19:17
 9/13 A kérdező kommentje:
Az a baj a magyar nèppel, hogy primitìv ès azonnal tàmad. Csak rànèzel valakire az utcàn, ès màris a torkodnak ugrana, hogy mit kèpzelsz te paraszt, hogy ràm merèszelted emelni a tekinteted. ès kulonben is, dogoljon meg a szomszèd tehene. Lehet, hogy csak szerencsèm volt eddig kulfoldon (hosszabb tàvon) ill. kulfoldiekkel, legyen az Anglia vagy Olaszorszàg, de soha ilyen ellensèges viselkedèssel nem talàlkoztam. Itthon meg folyton. Hàt ez van, nem csoda, hogy nem jut elorèbb ez az orszàg. Koszi a komm.okat.
2013. máj. 15. 19:24
 10/13 anonim ***** válasza:
És találtál végül megoldást?
2013. máj. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!