Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Move And Parcel költöztető...

Move And Parcel költöztető cégről hallottatok már?

Figyelt kérdés

Személyes tapasztalatom osztanám meg. Érdeklődtem náluk és az alábbi levélváltás zajlott le:


én: "Kedves XXX,


olvastam a hirdetèsuket, miszerint szàllìtanak àllatot... Ember is tarthat esetleg magukkal? Valòjàban azèrt kèrdem, mert a kutyàmmal kellene lejutnom Triesztbe a nyàron.


Koszonom elore is vàlaszàt: xxx"


Ők:

"Az ilyen kisasszonyokra semmi szuksegunk,

foleg nem egy postakocsiban....

a csivavaddal felulsz a buszra v repulore es mesz...


sok sikert..."



2013. máj. 14. 16:51
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Sajnos még nem, buszon pedig nem lehet kutyát szállítani.(Vonatkapcsolat pedig már sajnos nincsen vagy másfél éve... nesze neked, Európa)
2013. máj. 16. 19:29
 12/13 anonim válasza:
2015-ben történt tulajdonos váltás a cégben, jót nevettem a válaszon, amit kaptál amúgy. Nyilván személyesen én se örületem volna neki. :) Egyébként rövid távon, pl Németorszagba van lehetőség házi kedvenccel együtt utazni, de akkor se a hátsó részben (ott nincs ülés, csak üres raktér)- hanem a sofőr mellett lehet utazni (kutyus is). Általában azért nem vállalnak a csomagos futárkocsik személyszállítást, mert vagy két ember van a furgonnal (igy tudnak váltva vezetni, pihenni), illetve egy alvófülke van, és lássuk be "vendégként" te már nem tudnál hol aludni. Mert ezek gyűjtőszállítások, ütközben több megállóval, tehát így több idő mig elér valahova. Közvetlen, expresszen persze megoldható minden, magasabb díj ellenében, a megrendelő és a kedvenc, közvetlenül. Csak azért írom, mert hiába régi a kérdés, simán feldobta a google, és legyen friss infó is. :)
2019. jan. 30. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Megint történt tulajdonosváltás az említett cégben.
2020. júl. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!