Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet egy 9 hetes kutyusn...

Hogy lehet egy 9 hetes kutyusnál elérni azt hogy figyeljen mikor tanitani sueretném?

Figyelt kérdés

Tudom hogy még kölyök, de azt mondták, hogy ilyen idősen lehet már a kutyusokat tanítani, de a mi kutyánk kicsit se akar figyelni föleg rám nem. :O

Próbáltam jutalom falatal vagy egy kis játékkal ha meg csináltattam vele a feladatot. :/

De mikor tanítanám akkorkis inkább a kezemet harapja vagy a pulcsim ujját stb.... ha viszont ezt csinálja rá szólok határozottan, hogy nem azt egy ideig érti aztán újra elkezdi csinálni.

Lehet várni kellene vele kicsit még hogy idősödjön vagy lehet egyátalán tanítani vmire? :/



2013. máj. 14. 17:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

nem akkor lesz tini, akkor még totál kölyök.

nem tudom, honnan veszed ezt a 11 hetes kort, mienk 10 hetesen már ül, fekszik, pacsit ad, pedig egy elvileg keményfejű bullterrierről van szó. 8 hetesen már simán taníthatóak, tehát rögtön, mikor odakerülnek. csak ne legyen számukra kín a tanulás, lehetőleg élvezzék..

2013. máj. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én se értem a 11 hetes dolgot, amit írt valaki, de való igaz, hogy mi az első két hétben kb csak nem szabadoztunk. Ült a kutya persze, de inkább arra fektettük a hangsúlyt, hogy megneveljük, hogy mihez nem nyúlhat stb. aztán ahogy ezt elkezdte felfogni már teljesen tanítható volt, maradt elég energiája és kapacitása a parancsokra is.
2013. máj. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 tanya ***** válasza:
Például, amelyik nap tanítani szeretnéd, ne adj neki enni, vagy csak keveset és úgy tanítsd! Utána adj neki enni:)
2013. máj. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Probáltam tanitani vmi egészen könyüre a pacsi adásra és aznap nehezen ment neki de másnap meg csak úgy adta a pacsikat h hihetetlenül. :D

Meg probálok vele majd még vmi egyszerűt pl az ülést :) remélem az is meni fog neki egy kis idö után. :)

2013. máj. 17. 20:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!